План виховної роботи
...
Існування людства є немислимим без постійного та багатогранного використання морів та океанів. Найважливіше значення в такому використанні має світовий торговельний флот, що нараховує мільйони суден різних класів. Щорічно морські судна перевозять десятки мільйонів пасажирів, до 90% зовнішньоторговельних вантажів світу, добувають понад 80% споживаної людством риби, морепродук¬тів, морського звіра, здійснюють масовий видобуток нафти, газу та інших корисних копалин, проводять важливі наукові дослідження, в тому числі ті, що стосуються прогнозування погоди та виникнення аномальних природних явищ, забезпечують проведення морського буксирування, криголамних та лоцманських проведень, морського туризму, спорту та інших видів діяльності. Морські судна є основним засобом боротьби із забрудненням морського середовища. Функціонування світового флоту забезпечується роботою багатьох тисяч морських портів, суднобудівних заводів, маякових служб, класифікаційних товариств, науково-дослідних установ, міжнародних організацій. На морських суднах у Світовому океані в кожний момент часу перебувають кілька десятків мільйонів людей, зайнятих тією або іншою діяльністю, що перетворює його на «особливу сферу проживання» людини.
20.04.2018р. на базі КТК ДУІТ , за ініціативою зав.кафедрою «Правознавства» Придунайської філії ПрАТ "ВНЗ "Міжрегіональної Академії управління персоналом" Переверзи Олени Яківни відбулась онлайн-інтернет конференція присвячена вивченню окремих розділів морського права.
З доповідями та презентаціями виступили:
1.Каліга Діана Георгіївна, студентка ІІІ курсу спеціальності «Правознавство» з теми «Формирование норм международного морского права, классификация морских просторов, разграничение их в пространстве и особенностях поведения в них»
2. Арабаджи Олена Христофорівна , студентка ІІ курсу спеціальності «Правознавство», з проблеми «Пиратство- как международно правовая проблема»
Тамара Рудольфівна Гуменникрва, директор Придунайської філії ПрАТ "ВНЗ "Міжрегіональної Академії управління персоналом", привітала учасників і зазначила, що конференція є другим кроком у рамках партнерського проекту у сфері освіти між навчальними закладами та студентством м.Ізмаїл та м.Кілія, що безумовно є важливим і взаємовигідним для нашого Придунайського регіону регіону.
Директор коледжу Тетяна Андрівна Карадобрій висловила щиру подяку Гуменниковій Тамарі Рудольфівні, директору Придунайської філії ПрАТ "ВНЗ "Міжрегіональної Академії управління персоналом", викладачам та студентам за організацію та проведення онлайн-конференції, побажала всім нових ідей та цікавих пропозицій щодо проведення у подальшому нових зустрічей.
Проведення наступної онлайн-конференції заплановано у травні 2018р