Історії успіху здобувачів освіти

Арабаджи Тетяна Євгеніївна, я студентка IV курсу

ПРОЄКТ «МОЯ ІСТОРІЯ УСПІХУ В МАУП»

Розпочинаємо проєкт ради самоврядування здобувачів вищої освіти «Моя історія успіху в ПФ МАУП», що присвячений 25 - річчю створення Придунайської філії ПрАТ «ВНЗ «МАУП». 

Кожний випускник, студент та викладач може взяти участь у проєкті та поділитися досягненнями, які сталися завдяки навчанню в ПФ МАУП.

Слово надається Діні Думбраві, студентці IV курсу:

«Моя історія успіху почалась з першого курсу, коли я вперше  провела свій тренінг. Завдяки вірі керівника філії, проф. Гуменниковій Т.Р., яка надала мені сили й впевненості, що я зможу сама чогось досягти. З цього я почала свій шлях як психолог,  кожен рік підвищуючи рівень професійної підготовки. За моїми плечима безліч проведених тренінгів, створення власного проєкту, де я розкрилась як успішний лідер, як голова студентської ради здобувачів вищої освіти, як чуйна людина та як волонтер! Саме в стінах МАУПа я знайшла вірних друзів, гарних фахівців з інших галузей діяльності, стала професіоналом своєї справи і зрозуміла,  що ми самі - автори свого життя, і все залежить від нас».

 

 

Дар’я Панченко, студентка ІV курсу:

«Завдяки МАУПу я зрозуміла, чого варта і чим хочу займатися. За роки навчання пройшла багато цікавих випробувань.  Було важко, тому що деякі виклики змушували ставити під сумнів власну витривалість, але завдяки маупівській родині, я впоралася».

Додамо: Даша здобула звання «Краща спортсменка ПФ МАУП-2022» на честь багаторазових перемог у змаганнях з бігу на дистанції 10 км.

 

 

 

 

                                                                                                           Ганна Чепой, студентка ІV курсу:

«Історія мого успіху почалась з першого курсу: мені пощастило стати ведучою свята Першого дзвоника. Це були дивовижні відчуття!

Протягом чотирьох років мною було опановано чимало навчальних курсів з подальшим отриманням сертифікатів у сфері менеджменту, комунікації, правових засад менеджменту, інформатики, маркетингу тощо.

Загалом, успіх пов'язаний з викладачами та мотивацією до навчання, досягненням визначених цілей».

 

 

 

 

 

Юлія Тукусер, студентка ІV курсу:

«Я, Тукусер Юлія Юріївна, навчаюсь на ІV курсі спеціальності «Менеджмент». За роки навчання здобула багато корисної інформації з управління, отримала багато сертифікатів, опанувавши додаткові курси, наприклад, фінансовий менеджмент, філософія тощо. Проходила практику в закладі, де отримала дуже позитивні рекомендації. Маю високий рейтинг серед студентів Придунайської філії МАУП. Наразі маю реальний шанс отримати роботу своєї мрії».

 

 

 

 

 

 

                                                                                                              Бошкова Анастасія, студентка IV курсу:

«Я, студентка IV курсу Бошкова Анастасія, навчаюсь у Придунайській філії ПрАТ «ВНЗ «МАУП» за спеціальністю «Менеджмент». Здобула практичні навички, які можу застосувати у майбутній професії. Завдяки навчанню у філії мій характер змінився в кращий бік: став більш стресостійким. Мої найбільші досягнення — це участь у міжнародних тренінгах та успішне проходження онлайн - курсів».

 

 

 

 

Вікторія Коцофан, студентка ІV курсу:

«Вдячна МАУПу за профсесію, за можливість у майбутньому працювати в тій сфері, яка мені подобається. За чотири роки навчання в Придунайській філії МАУП усі мої мрії здійснилися: великий багаж знань, впевненість у собі, я знаю, чого прагну в житті. Бути студентом МАУП — це круто !!!».

 

 

 

 

 

 

                                                                                                             Володимир Перепелиця, студент ІІІ курсу:

«Коли я приєднався до Міжрегіональної академії управління персоналом, знав, що на мене чекає важкий шлях, але був готовий до викликів, і кожного дня я збільшував свої знання та навички. У перший рік мого навчання виділився з-поміж інших студентів своєю наполегливістю та працездатністю. Водночас я не забув про спорт».

 

 

 

 

 

 

Кристина Русанжик, студентка ІІІ курсу:

«На першому курсі для мене було важко звикнути до навчання, але я не здавалась та досягла успіхів в цьому закладі!

Хочу побажати першокурсникам насамперед терпіння, не здаватися при першому падінні, а підніматися та прямувати далі - і все задумане здійсниться!»

 

 

 

 

               Сушинська Діана, студент І курсу:

«‎За цей рік навчання в Придунайській філії ПрАТ «‎ВНЗ «‎МАУП»‎ встигла зарекомендувати себе активною позицією: взяла участь у конкурсі лепбуків на спортивну тематику, у заході, присвяченому Міжнародному дню бухгалтера, у Велопараді до Дня міста, а також у багатьох інших заходах. Мені дуже подобається бути в колективі студентів, набувати нових знань і навичок, це розвиває мене, а також я дізнаюся багато цікавої, корисної інформації та пізнаю світ навколо себе»‎.

 

 

 

 

 

Домнікія Жекова, студентка  ІІІ курсу:

«Я, Домнікія Жекова, навчаюся на ІІІ курсі спеціалізації «Право» Придунайської філії ПрАТ «ВНЗ «МАУП». На першому курсі мені було складно навчатися, проте я дуже старалася та досягла успіхів у цьому закладі. Зараз я беру активну участь в роботі студентської ради самоврядування у складі прес-центру, реалізуючи своє давнє захоплення фотографією. Хочу побажати першокурсникам, щоб вони не здавалися при перших складнощах, йшли вперед наперекір невдачі. Це є дуже важливим аспектом у навчанні для досягнення своїх цілей».

 

 

 

 

 

                                                                                                              Кравченко Ростислав, студент IІІ курсу:

Студент ІІІ курсу спеціальності «Право» Кравченко Ростислав вважає, що навчання в Придунайській філії ПрАТ «ВНЗ «МАУП» спонукало його розвиватися та покращувати якість свого навчання завдяки різноманітним методикам навчання, інтерактивним технологіям, що підвищують мотивацію до розвитку. Він підкреслює, що йому комфортно навчатися в умовах стаціонарного й дистанційного режимів. А ще Ростислав зарекомендував себе як активний учасник Тижня спорту, за що нагороджений Почесною грамотою.

 

 

 

 

 

Шевченко Марія, студентка ІІ курсу:

«Я, Шевченко Марія Михайлівна, навчаюся на другому курсі за спеціальністю «Право». За цей рік навчання в Придунайській філії ПрАТ «ВНЗ «МАУП» встигла взяти активну участь у Тижні цифрової грамотності, у конкурсі відеороликів «Моя улюблена академія МАУП».

Хочу побажати студентам йти до своєї мрії попри всі перешкоди, бути впевненими в собі, прагнути в житті кращого, успіхів у навчанні. Головне - мати мотивацію, і все вийде».

 

 

 

 

                                         

                                                                                                    Колесник Лілія, студентка ІІ курсу:

«Я , Колесник Лілія Василівна, студентка другого курсу спеціальності «Право». Мені дуже подобається доброзичлива академічна атмосфера в Придунайській філії, що сприяє навчанню та підтримці комунікації між студентами та викладачами. Викладачі зажди достатньо обґрунтовують лекції, допомагають детальніше розглянути актуальні проблеми суспільства. Будучи успішною студенткою МАУП, з впевненістю хочу сказати, що академія є найкращим вибором абітурієнта, який хоче отримати якісні знання. Викладачі пояснююсь навчальний матеріал таким чином, що він дуже швидко та якісно засвоюється. Дуже часто проводяться цікаві заходи. Я брала участь у різних заходах, конференціях, міжнародних тренінгах. МАУП надає багато можливостей розвиватися та досягати своєї мети».

 

 

 

Якобчак Ганна, студентка ІІ курсу:

«Я, Якобчак Ганна Георгіївна, студентка ІІ курсу спеціалізації «Право». З першого курсу мені було легко доєднатись до свого студентського колективу й брати активну участь в студенському житті філії. До наполегливого навчання було звикнути трудніше, але я старалася й зараз мені легко засвоювати навчальні предмети, працювати на наукових конференціях та спецкурсах».

 

 

 

 

 

                                                                                              Мащенко Олексій, студент ІІ курсу:

«Я, Мащенко Олексій Васильович, студент другого курсу спеціальності «Право». Моя історія успіху в Придунайській філії Пр АТ «ВНЗ «МАУП» почалася з першого курсу, коли мене обрали старостою групи. Зараз я залучений до складу студентської ради самоврядування, де очолюю технічний відділ. За моєї участі проходило дуже багато заходів з технічним супроводом. Також брав активну участь у Тижні спорту, за що нагороджений Почесною грамотою».

 

 

 

 

 

 

Стогнієнко Анна, студентка ІІ курсу:

«На мою думку, вступ до вищого навчального закладу вже є успіхом, але це тільки частина досягнутого.

Як тільки я вступила до МАУП, одразу ж отримала посаду старости, а це також є успіхом. Впродовж двох років навчання я брала активну участь у студентському житті філії та отримувала сертифікати й подяки за участь у конкурсах, за покращення своїх навичок у навчанні. Але це не лише мій успіх, а й успіх чудових викладачів, які допомагають у всіх починаннях.

Отже, я можу стверджувати, що вже досягла певного успіху, та це лише початкова сходинка мого успішного життя».

 

 

 

 

                                                                                                      Надьон Анастасія, студентка ІІІ курсу:

«Я, Надьон Анастасія, студентка ІІІ курсу спеціальності «Менеджмент» Придунайської філії ПрАТ «ВНЗ «МАУП» пригадую, що, коли я вступала до навчального закладу МАУП, не уявляла, які перешкоди мені доведеться подолати, але я впоралась і продовжую зростати та розвиватись як особистість кожного дня. За час мого навчання в МАУП брала активну участь у наукових конференціях, різноманітних заходах та тренінгах.

Дякую тобі, МАУП!»

 

 

 

 

Скальська Анастасія, студентка ІІІ курсу:

«Я, Скальська Анастасія, навчаюся на ІІІ курсі спеціалізації "Менеджмент" Придунайської філії ПрАТ «ВНЗ «МАУП». На першому курсі мені було складно навчатися, багато чого було для мене новим, проте я дуже старалася та досягала успіхів. У подальшому я вже брала участь у наукових конференціях.

Хочу побажати першокурсникам, щоб вони не здавалися, не боялися труднощів. І тоді не буде важко досягти бажаних цілей та результатів».

 

 

 

 

                                                                                                       Фадєєва Анна, студентка І курсу:

«Я, Фадєєва Анна, навчаюся на першому курсі за спеціальністю «Менеджмент». За цей рік навчання в Придунайській філії ПрАТ ВНЗ «МАУП» взяла участь в реалізації новорічного проєкту. Це були чудові враження! Також я здобула місце в рейтингу «15 найкращих студентів філії». Це лише мої перші кроки для подальшого успіху.

Бажаю студентам та абітурієнтам наснаги та успіхів, беріть активну участь у житті нашої Академії!»

 

 

 

 

 

Анастасія Стрижак, студентка ІІ курсу:

 

 

«Я, Анастасія Стрижак, навчаюся в Придунайській філії ПрАТ «ВНЗ «МАУП» та маю свою історію успіху. Як тільки я вступила до Придунайської філії МАУП, я зрозуміла, що тут я зможу реалізувати всі свої захоплення, знання, таланти та навички. Так і вийшло, я брала участь в усіх можливих конкурсах та святах. Особливу роль відіграла найцікавіша ідея "Фабрики Різдвяних подарунків», в якій я проявила свої творчі здібності. Також я змогла відкрити свої можливості в роботі з комп'ютером та багатьма програмами, які знадобилися для створення креативних відео зі студентських заходів.

Я сподіваюся досягнути в цьому гарному навчальному закладі ще більше успіхів та отримати багато знань, які мені будуть потрібні в майбутній професії». 

 

 

                                                                                                      Беженар Карина, студентка ІІІ курсу:

«Я, Беженар Карина Дмитрівна, навчаюсь на третьому курсі за спеціальністю "Менеджмент". На третьому курсі навчання в Придунайській філії ПрАТ «ВНЗ «МАУП» я взяла участь в науково-практичній студентській конференції на тему «Економіка : сталий розвиток та умови функціонування бізнесу», а також в Тижні спорту.

Хочу побажати абітурієнтам наснаги, успіхів у навчанні та з легкістю долати перешкоди».

 

 

 

 

 

Григор'єва Юліястудентка ІІІ курсу:

«Я, Григор'єва Юлія, навчаюся на третьому курсі на спеціальності «Менеджмент». У цьому навчальному році мені пощастило взяти участь у науковій конференції «Interreg Next Romania- Ukraine», яка співфінансується Європейським Союзом.

Бажаю першокурсникам терпіння та наснаги, не опускати руки, якщо щось не виходить. Головне — не боятися висловлювати свої думки та бути собою».

 

 

 

 

                                                                                                   Дащенко Анастасія, студентка І курсу:

«Я, Дащенко Анастасія Ігорівна, навчаюся на І курсі за спеціальностю '' Менеджмент''. Якщо чесно, на початку року мені було складно звикнути до такого активного життя студентів, але з часом я звикла і почала брати активну участь в заходах МАУПу. Одним з таких заходів, який мені дуже сподобався, був новорічний проєкт «Свято новорічної ялинки».

 

 

 

 

 

Смелянська В'ячеслава, студентка І курсу:

«Я, Смелянська В'ячеслава, студентка І курсу спеціальності "Менеджмент". За цей рік навчання в ПФ МАУП я мала нагоду брати активну участь у різних студентських заходах. Також за підтримки адміністрації філії реалізовувала свої проєкти. Наприклад, проєкт "МАУП на карті України".

Мій успіх полягає в підтримці невеличкої команди однокурсників, яка віддано від початку до кінця допомагала мені в реалізації поставлених цілей.

Сподіваюсь, в подальшому також буде багато спільних успішних проєктів».

 

 

                                                                                                   Левченко Ангеліна, студентка IV курсу:

«Я, Левченко Ангеліна, студентка ІV курсу спеціальності «Менеджмент», навчаюсь в Придунайській філії МАУП. На мою думку, досягла певних результатів. По-перше, мене обрали старостою групи, тобто я маю довіру серед одногрупників. По-друге, у процесі навчанн брала участь у багатьох наукових конференціях, маю декілька надрукованих статей в наукових збірках. По-третє, маю багато сертифікатів з різних наукових платформ та відзнаки від керівництва МАУП. Вважаю своє навчання в ПФ МАУП цілком успішним!».

 

 

 

 

Заровненко Олександр, студент ІІІ курсу:

«Я, Заровненко Олександр Володимирович, студент ІІІ курсу спеціальності «Право». Завдяки МАУПу я навчився комунікації, дисципліні, а також чітко вислювлювати свої думки. Після закінчення навчання зможу захищати людей в правовій сфері».

 

 

                                                                                              Локтєва Ганна, студентка I курсу:

«Я, Локтєва Ганна Олексіївна, навчаюсь на першому курсі. Мене обрали старостою групи. Спочатку мені було важко звикнути до навчання, але куратор допомагав. Я брала участь у різноманітних конкурсах. Робила багато цікавих відеороликів з наших студентських заходів. Мені подобається тут навчатися та набувати нових знань».

 

Денисюк Олександр, студент ІІІ курсу:

«Я, Денисюк Олександр, студент ІІІ курсу спеціальності «Право». Історія мого успіху в стінах МАУП почалася з того, що я вирішив сюди поступити. Минуло вже багато часу і трапилося багато подій, проте я намагаюсь формувати себе як особистість та фахівця в сфері права.
Історія мого успіху поки що не закінчена, і я все ще йду до своєї мети, проте я впевнений, що, якщо не зупинятися, історія мого успіху буде мати щасливий кінець».

 

                                                                                             Москалюк Василиса, студентка  ІІІ курсу:

«Я, Москалюк Василиса Іванівна, навчаюся на ІІІ курсі зі спеціальністі «Менеджмент».
За три роки я отримала знання в галузі фінансів бізнесу, оволоділа необхідними навичками фінансового менеджменту, навчилася комунікації зрозумілою мовою для власників бізнесу та топ -менеджерів.
Приєднуйся до сім‘ї МАУП, не пожалкуєш!»

 

Тернова Юлія, студентка  ІІІ курсу:

«Мене звуть Тернова Юлія Вадимівна. Я студентка третього курсу спеціальності «Управління бізнесом». Мій шлях успіху розпочався першого вересня 2020 року, коли я переступила поріг Придунайської філії ПрАТ "ВНЗ"МАУП". Спочатку все лякало мене (як недосвідченого студента). Але з часом я зрозуміла, яка затишна й дружелюбна наша Придунайська філія. Завдяки кваліфікованим викладачам та допомозі одногрупників я здобула багато цікавої та корисної інформації, яка в майбутньому мені допоможе бути кращим в своїй справі менеджером.
Також мій успіх залежить від різноманітних заходів, які проводяться у філії: завдяки участі в них я дізналась не лише цікаву інформацію, а й збільшила свій кругозір, що неодноразово мені допомагало в житті й, сподіваюсь, не раз врятує в професійній діяльності».

 

                                                                                          Дімітрашко Анна, студентка  І курсу:

«Я, Дімітрашко Анна Віталіївна, навчаюся на першому курсі Придунайської філії Пр АТ «ВНЗ «МАУП». За цей рік я отримала багато грамот та винагород за спортивні змагання. Мені дуже імпонують всі викладачі, особливо Дмитро Андрійович, наш тьютор, він завжди прийде на допомогу та дасть корисні поради».

 

Батик Анастасія, студентка  І курсу:

«Я, Батик Анастасія, студентка Придунайської філії МАУП, провчилася вже цілий рік, і мої враження про навчання та ставлення вчителів — найкращі: легко та цікаво вчитися, багато різноманітних заходів, в яких приємно брати участь.
Мені подобається вчитися в Придунайській філії МАУП, тут я знайшла нових друзів та гарних викладачів».

 

                                                                              Статі Антон, студент ІІ курсу:

«Я, Статі Антон Русланович, студент ІІ курсу спеціалізації «Право», обраний в цьому році президентом ради студентського самоврядування. Це висока довіра до мене збоку студентів філії. Я намагаюсь набувати практичних знань в професійній сфері, займаюсь силовим тренінгом, граю в музичному метал-гурті, але я не можу сказати, що досяг успіху, якого бажаю.
Академія дає можливість досягати успіху, і я використаю цю можливість, щоб довести, що здатний відповідати викликам часу».

 

Метелиця Олександра,  студентка  І курсу:

« Я, Метелиця Олександра, студентка Придунайської філії МАУП. За рік навчання я здобула певну кількість нових знань та навичок, підвищила рівень пізнань з академічних дисциплін. Поруч зі мною — надійні люди в особі моїх друзів і чудових викладачів, які завжди готові вислухати та підтримати в будь-якій ситуації, знайти вихід із різних проблем.
За весь цей рік я та мої однокурсники побували на багатьох заходах, як спортивних, так і загальноосвітніх. Нас познайомили з фахівцями, які передавали нам свій досвід у різних галузях професійної діяльності.
Отже, навчання в Придунайській філії МАУП дає величезну кількість нових можливостей та інформації, викладачі завжди відкриті до студентів, співпрацюють з провідними спеціалістами з різних сфер: права, економіки, психології тощо. Раджу абітурієнтам набувати вищої освіти в Придунайській філії МАУП!»

 

                                                                                         Дьогтева Валерія,  студентка  І курсу:

«Я, Дьогтева Валерія Сергіївна, навчаюся на першому курсі за спеціальністю «Право» Придунайської філії ПрАТ «ВНЗ «МАУП»
За цей рік я набула багато нових знань та умінь, а також брала участь у конкурсі читців творів Лесі Українки, відвідала різноманітні заходи, які готували разом з викладачами старшокурсники, знайшла справжніх друзів.
Мені подобається навчатись у МАУП, набувати знання, які знадобляться в майбутній професії».

 

Арабаджи Тетяна, студентка IV курсу:

«Мене звуть Арабаджи Тетяна Євгеніївна, я студентка IV курсу ПрАТ «ВНЗ «МАУП», навчаюся за спеціальністю «Право». Моя історія успіху в МАУП розпочалася в 2019 році, саме тоді я познайомилася з досвідченими фахівцями, завдяки яким я зрозуміла, що хорошими юристами не народжуються, ними стають.
За час навчання отримала не тільки теоретичні, а й практичні знання, брала участь у різних наукових заходах, що давали мені більше впевненості йти крок за кроком до своєї мети.
Сьогодні я можу сказати, що моя історія успіху є результатом наполегливості, цілеспрямованості та віри в себе. Я продовжую працювати над собою та своїми цілями, але завдяки МАУП я відчуваю впевненість у своїх можливостях та в майбутньому».

 

                                                                                          Богдан Анастасія, студентка IV курсу:

«Мене звати Богдан Анастасія. Я студентка IV курсу Придунайської філії ПрАТ «ВНЗ «МАУП», навчаюсь за спеціальністю «Право». Усі студентські роки були пізнавальними, веселими, а наша академічна група працьовитою й дружною.
У Придунайській філії МАУП дуже досвідчені викладачі, завдяки яким я неодноразово брала участь у наукових конференціях, круглих столах тощо. За що я дуже вдячна. На лекціях нам наводили багато життєвих ситуацій та прикладів, які стосуються різних галузей права, завдяки чому навчання було цікавим і різноманітним».

 

Києвський Даніїл, студент  ІІ курсу:

«Я, Києвський Даніїл, студент другого курсу спеціалізації «Менеджмент» Придунайської фіілії Міжрегіональної Академії Управління персоналом, хочу розповісти вам свою історію успіху.
Перші місяці в МАУП були непростими. Велика кількість інформації, складні предмети та високі вимоги викладачів викликали певне занепокоєння. Однак я не здавався.
Одним з найбільш значущих досягнень на моєму шляху до успіху була участь у науковій конференції, де я презентував свою дослідницьку роботу на тему «Методи планування в менеджменті». Завдяки успішному навчанню, я в подальшому зможу отримати можливість проходити стажування в одній з компаній, які співпрацюють з МАУП.
Зараз, будучи на другому курсі, я бачу, як стабілізувалися мої оцінки, й викладачі відзначають мій активний внесок у навчальний процес.
Моя історія успіху в МАУП — це історія про те, що з постійним прагненням до мети й старанною працею можна досягти хороших результатів. Я вірю, що моя академічна діяльність продовжиться сучасною підготовкою для якісної роботи в сфері управління персоналом.
Я вдячний моїй академії за крутих викладачів, класних колег та всій університетській спільноті за підтримку та натхнення!»

 

                                                                                        Лупова Анастасія, студентка  ІІ курсу:

«Я, Лупова Анастасія Віталіївна, студентка ІІ курсу спеціальності «Право».
Студентські роки – це один із найкращих періодів у житті кожної молодої людини. І я не виняток. Мої студентськи роки насичені яскравими та незабутніми подіями. Звичайно, багато часу забирає навчання. Але часу вистачає і на неформальне спілкування. Завдяки своєму бойовому характеру, я досягла високих цілей в МАУПі, також я стала заступником голови Ради студентського самоврядування. Навчання в академії дає мені міцні знання. Крім того, я стала комунікабельною, набула уміння правильно висловлюватися, критично мислити, аналізувати та оцінювати інформацію. Тому я вважаю, що треба насолоджуватися студентськими роками, здобувати знання, уміння й навички. А також активно рухатися до поставленої мети!»

 

Боцу Ірина, студентка  ІІ курсу:

«Я, Боцу Ірина, студентка Придунайської філії МАУП. За два роки навчання я вже зробила крок до майбутнього успіху: брала активну участь у студентському житті філії (була ведучою свята), полюбляю спортивні змагання, отримувала сертифікати за участь у конкурсах і за покращення своїх навичок у навчанні».

 

ua ru en