Військова кафедра

Шановні студенти денної та заочної форми навчання Придунайського філії МАУП!

 

      Вам надається можливість отримати військову освіту з присвоєнням військового звання "Молодший лейтенант запасу" на факультеті підготовки офіцерів запасу відповідно до договору МАУП та Одеської Військової Академії.

      Термін навчання - 2 роки

      У Військовій академії зосереджено потужний науково-педагогічний потенціал. Наукові ступені і вчені звання мають близько ста чоловік.

      Військова академія має сучасну навчально-матеріальну базу, основу якої складають класи і лабораторії академії, оснащені необхідним навчальним і лабораторним обладнанням, зразками озброєння і військової техніки, технічними засобами навчання та сучасною обчислювальною технікою, а також комп’ютерні класи з підключенням до мережі Інтернет та бібліотека з читальним залом.

      Для виконання вправ навчальних стрільб в пункті постійної дислокації є стаціонарний стрілецький тир, а також пневматичний та електронний тири.

      Спортивні споруди та місця для занять з фізичної підготовки включають зал спортивних і рухових ігор, тренажерний зал, спеціалізований зал для рукопашного бою, спортивний майданчик з гімнастичними спорудами, майданчик для гри у баскетбол, смуга перешкод, футбольне поле із замкнутою біговою доріжкою.

      Для проведення наукових досліджень та підвищення рівня навчального процесу у Військовій академії створені науково-дослідні лабораторії у складі факультетів підготовки спеціалістів високомобільних десантних військ, підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення, підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення та підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння.

       Навчання починається з червня і проводиться двома сесіями - зборами протягом місяця. До конкурсного відбору для навчання на факультеті підготовки офіцерів запасу допускаються на добровільних умовах громадяни України і придатні до військової служби за станом здоров'я студенти ВНЗ ІІІ або ІV рівня акредитації. Студенти стаціонарного навчання можуть вступати в Військову Академію після 1го курсу навчання, а студенти заочної форми - з 1-го курсу.

      Учням на військовій кафедрі надається можливість навчання на бюджетній основі

      Бюджетні місця надаються тим, хто залишиться служити в Збройних силах України, після завершення навчання, на термін від 2-х до 5-ти років.

      Підготовка офіцерів запасу здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.02.2012р. №48 "Про затвердження Порядку проведення військової підготовки студентів вищих навчальних закладів за програмою підготовки офіцерів запасу" та наказу Міністра освіти України та Міністра оборони України від 11.11.2004р. №531/857 "Про затвердження Інструкції про організацію підготовки офіцерів запасу з числа студентів вищих навчальних закладів".

      За більш детальною інформацією звертайтесь за тел:

(04841) 77-901

(04841) 77-903

 

ua ru en