Абітурієнту

Шановні абітурієнти! 

Приймальна  комісія  Придунайської  філії  Міжрегіональної  академії управління персоналом щиро вітає Вас !

Вибір професії одне з найголовніших завдань в житі людини.  Від того, чи вірно  молода  людина  вибере ту чи іншу професію, залежить її подальша доля. Через недостатню інформованість про актуальність професії на сучасному ринку праці, молодь дуже часто обирає професії, які не відповідають  їхнім здібностям, не користуються попитом на ринку праці.

Професійна підготовка майбутніх управлінців, юристів, психологів, економістів та маркетологів – це найбільш важлива проблема світового суспільства, тому що вони управляють життєдіяльністю суспільства.

Придунайська філія Міжрегіональної академії управління персоналом – це один з провідних вищих навчальних закладів на півдні, що вирішує цю проблему в Україні й забезпечує підготовку управлінської еліти України.

Ми створюємо оптимальні умови для навчання студентів. Наші професори та доценти - видатні спеціалісти у своїх галузях, з великим досвідом роботи. Наші випускники – це бакалаври, спеціалісти, магістри. Серед них багато відомих юристів, психологів, економістів, директорів підприємств, головних бухгалтерів, працівників митної та податкової служб країни.

З майбутніми фахівцями працює колектив з великим інтелектуальним потенціалом. Ми впроваджуємо нові методи та технології навчання, активно беремо участь у Болонському процесі, дистанційній освіті, міжнародних наукових зв’язках,

Запрошуємо вас відвідати наш вищий навчальний заклад та ознайомитись з його цікавою історією!

Повну інформацію щодо умов вступу до інституту можна отримати в приймальній комісії Прийдунайської філії МАУП!

Наша філія – це підрозділ найбільшого економіко-гуманітарного ВНЗ України, ліцензованого Міністерством освіти і науки за IV рівнем акредитації за всіма ліцензованими спеціальностями.

Пам’ятайте: якісна освіта – шлях до фінансового та особистісного успіху в житті, основа побудови професійної кар’єри!

Перелік предметів у сертифікаті УЦОЯО (вступних випробувань), які будуть зараховуватися у 2021 році для конкурсного відбору на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр.

ЯКІСНА ОСВІТА У РІДНОМУ МІСТІ


Придунайська філія МАУП — провідний заклад вищої освіти міста Ізмаїла і всього Придунайського регіону. Давня історія, сталі академічні традиції, фундаментальний підхід до навчання і викладання є запорукою отримання студентами освіти найвищої якості.


МІСІЯ ПРИДУНАЙСЬКОЇ ФІЛІЇ МАУП:


зробити заклад інноваційним та сучасним;
Навчання – цікавим та інформативним;
Практику – результативною на підприємствах країни.ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ У ПРИДУНАЙСЬКІЙ ФІЛІЇ МАУП:


Єдиний ЗВО, де надається знижка в оплаті за навчання на перший внесок!
Єдиний ЗВО, де легалізований вступ без складання тестів ЗНО!
Єдиний ЗВО в Ізмаїлі. Де є військова кафедра!
Єдиний ЗВО, де вчать поважати гендерну рівність та особистість кожного!
Єдиний ЗВО, де новітнім технологіям та методикам надають пріоритет!ЦИКЛ НАВЧАННЯ ВІД МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА ДО МАГІСТРА

На базі філії здійснює освітню діяльність Придунайський фаховий коледж, який готує молодших бакалаврів.
У Придунайській філії МАУП можливо отримати вищу освіту за рівнем бакалавр та магістр.ЦІКАВЕ СТУДЕНТСЬКЕ ЖИТТЯ

Олімпіади, наукові конкурси, конференції, експерименти, спортивні змагання. Студентський клуб, студентське самоврядування, творчі конкурси, туристичні подорожі.ТРАДИЦІЇ ТА ІННОВАЦІЇ


Спеціалізовані лабораторії, студентські наукові гуртки, спортивна зала та зона відпочинку.
Дистанційне та комбіноване навчання, сучасні методики викладання.ШИРОКІ МОЖЛИВОСТІ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ


Випускники Придунайської філії МАУП задіяні в усіх сферах діяльності: юридичній, управлінській, соціальній, інформаційній.УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ ОТРИМАНОЇ ОСВІТИ


Управлінська освіта – це фундаментальні знання у обраній науковій галузі, розвинені лідерські та комунікативні навики, уміння навчати і вчитися протягом життя.МІЖНАРОДНИЙ ДОСВІД


Академія постійно розширює участь студентів у міжнародних освітніх і культурних програмах, закордонних мистецьких заходах, громадських ініціативах.

ua ru en