Відгуки студентів про навчання в філії

Петрусенко Наталя,  Право

 1. Як студент, я сміливо можу відповісти, що всі професії, які наявні в нашому МАУПі, на даний момент дуже популярні та прогресуючі, адже людство рухається вперед, технології з кожним днем змінюються, а МАУП іде в ногу з ними. Придунайська філія МАУП дає дуже багато перспектив для молодого студента,зрощує його, як талановитого і розвиненого спеціаліста у конкретній сфері.
 2. Мені дуже подобається атмосфера, що сприяє навчанню та підтримки комунікації між студентами та викладачами. Викладачі зажди достатньо обґрунтовують лекції і допомагають більш детальніше розглянути актуальні проблеми суспільства. Під час навчання у МАУПі мені дуже сподобалася бібліотека. Як говорив Белінський В.: «Найбільший скарб - гарна бібліотека», і це насправді так, тому що багато інформації, яку використовує студент, вона завжди там є.
 3. Мені багато чого запам’яталось, і перший дзвінок, і перші пари, і свята, і час, який я провела зі своїми однокурсниками. Тепер в мене багато друзів з МАУПу, з якими я можу проводити дозвілля. Дуже добре пам’ятаю телемости з американською молоддю, тоді ми дуже весело поспілкувались англійською мовою і поділилися враженнями. Таких моментів дуже багато, і перелічувати я їх не буду, лише скажу, що Придунайська філія МАУП живе, а не існує!

 

Денис Перепелиця, 5  Право.

 1. Не зміг визначитися з навчальним закладом,  обрав МАУП.
 2. З впевненістю можу заявити, що я отримаю хороші знання і якісну підготовку. Прийшовши сюди, я одразу відчув потенціал цього закладу вищої освіти, адже підготовлені викладачі якісно викладають матеріал і зацікавлені аби ми стали майбутнім нашої країни. Також мене вразило технічне оснащення комп’ютерного класу, бо використовується робоче обладнання останнього покоління. В нашому навчальному закладі кожної неділі проходять цікаві заходи для відпочинку студентів.
 3. У Придунайській філії МАУП пройшла моя юність. Спогади  про цей  заклад в Ізмаїлі  назавжди будуть у моєї душі. При слові «МАУП» я відчуваю ностальгію. Я можу з впевненістю сказати, що з нашим вишем ми рухаємося у майбутнє.

 

 

Віктор Бодарєв,  Менеджмент. 

 1. За рекламою у моєму населеному пункті побачив багато перспектив саме у МАУПі, тоді зацікавила спеціальність право, оскільки були плани на подальшу діяльність.
 2. Будучи студентом МАУП, з впевненістю хочу сказати, що академія є найкращим вибором абітурієнта, який хоче отримати якісні знання, не забуваючи про особисте життя. Викладачі пояснююсь матеріал таким чином, що він дуже швидко та якісно засвоюється. Атмосфера в вищому навчальному закладі розташовує до себе, допомагаючи зосередитись на навчанні. Дуже часто проводяться цікаві заходи. Час від часу проводяться зібрання, які мотивують досягати вершин у навчанні. Я вважаю цей філіал одним із найкращих  вузів, пов’язаних із відкриттям  різноманітних спеціальностей.
 3. Запам’яталися мої друзі з МАУП, вони дуже дружні та життєрадісні, взагалі з усіма в МАУП можна знайти спільну мову та знати, що тобі допоможуть і завжди підтримають.

 

Домінікія Станева,  Менеджмент. 

 1. Мені сподобалися перспективи, які пропонувала МАУП.
 2. Я навчаюся в МАУП вже давно. За цей період часу я змогла освоїти усі базові моменти своєї спеціальності, та покращила свій інтелектуальний рівень розвитку. Разом с викладачами, наша група студентів досягла успіхів у навчанні та стала справжніми майстрами своєї діяльності. МАУП завжди готовий надати нам допомогти в розвитку, також я знайшла за цей період часу багато справжніх друзів і зрозуміла, що справжні проблеми можуть об'єднувати колектив.
 3. Запам’яталися відмінні умови навчання, цікаві заходи, наша група, викладачі, та багато чого іншого.

 

Максим Анастасія, Менеджмент.

 1. Коли я вперше натрапила на сайт МАУПа, то зрозуміла, що це мій вибір. Вищий навчальний заклад -  молодий і достатньо новий на рівні інших. Дуже зацікавив перелік спеціальностей для абітурієнтів.
 2. Академія чудова. Є Wi-Fi, можна на парах шукати корисну інформацію по предмету, щоб  посилити підготовку до занять і доповнити лекції своїми вставками. Викладацький склад просто чарівний, все дуже сильні в своїй сфері.  Студенти можуть з користю провести дозвілля, творчо розвиватися, помочать своїм колегам по навчанню. Стан самої будівлі МАУП дуже добрий.
 3. Також не можу не згадати про студентське самоврядування, адже його члени виконують великий обсяг роботи, саме завдяки їх старанню життя в МАУПі - це не тільки навчання, а й заходи, тренінги, конференції, різні спортивні змагання (футбол, волейбол, гімнастика і т.д.), професійні свята. Підсумовуючи, хочу сказати, що МАУП - це запорука успіху в житті.

 

Делігіоз Лена, 1 курс, Право. 

 1. Я завжди хотіла бути юридично освіченою людиною, та мати вищу освіту. Тому мій вибір припав на МАУП, де я за відгуками моїх знайомих та друзів бачила своє майбутнє.
 2. МАУП для мене, - це найбільш перспективний ВНЗ України, який по-справжньому надає хорошу теоретичну і практичну базу своїм студентам. Величезна кількість різних курсів в академії допоможе краще освоїти свою спеціальність і отримати додаткові навички, що на виході з університету зробить новоспеченого випускника дуже перспективним працівником. В цілому, можу сказати, що МАУП повністю виправдовує мої очікування, як вищого навчального закладу.
 3. МАУП - це не тільки навчання, а ще купа різних цікавих проектів, конференцій та заходів, які мені дуже запам’ятались. Жодної секунди не шкодую, що я поступила сюди.

 

Дяченко Антоніна, 1 курс

 1. Термін «Психологія», який вживається в повсякденному, життєвому розумінні для мене має велике значення, оскільки, я бачу себе саме у цій перспективі. Психологом називають людину, яка завдяки життєвому досвіду може багато відчути, побачити, зрозуміти і навіть передбачити в інших людях. В такому розумінні кожний з нас є психологом і займається психологією. Адже ми постійно взаємодіємо з іншими в різноманітних сферах людського життя. І якщо, я хочу займатися цією діяльністю мені потрібна вища освіта. Мій вибір припав на МАУП, тому що, я прислуховувалась до думок своїх родичів, які вважали що це гідний ВНЗ.
 2. Знаєте, я не пошкодувала, теоретична та практична база МАУПу на вищому рівні, ця академія здатна конкурувати в інших країнах. Моя спеціальність тут представлена ​​прекрасно, є багато предметів від яких буде залежати мій рівень затребуваності на ринку праці. Хотілося б підкреслити, що розклад зроблено максимально зручно, на мій погляд. Викладачі завжди готові піти на зустріч і просидіти з тобою ще пару щоб навчити більшого, вони правда зацікавлені в тому, щоб дати студентам знання.
 3. За ці пів року, що я перебуваю в Академії, мені абсолютно все сподобалося. Запам’яталися дуже чуйні викладачі, які завжди допоможуть або навіть підуть на компроміс, підтримають і підкажуть коли щось не зрозуміло. Атмосфера в університеті дуже позитивна і весела, постійно відбуваються якісь свята, конкурси, конференції.

 

Петухова Ірина,  1 курс, Менеджмент.

 1. Я обрала професію менеджера тому, що ця професія дуже прогресуюча, вважаю, що обираючи цю професією я дійду до своєї мети. Спеціальність «Менеджмент» дає мені світогляд, вміння орієнтуватись у житті, можливість реалізувати себе у суспільстві. Кафедра менеджменту є дуже чудовою, викладачі кафедри мають професійний підхід до роботи, та глибокі знання.
 2. Загалом навчання мені подобається, університет надає багато можливостей, таких як активне студентське життя поза навчанням, якісна освіта та багато іншого.
 3. Хочу поділитись із вами своїми враженнями про заклад. Зрозуміла, що МАУП - чудовий ВНЗ, рада що надійшла саме сюди. Запам’ятався дуже добре підібраний викладацький склад. Викладачі завжди йдуть на зустріч студенту і завжди готові прийти на допомогу, це дуже важливо для мене.

 

Ликов Іван, 4 курс

 1. Обрав МАУП, тому що вона знаходиться поруч та є військова кафедра. На мене вплинула реклама і думки на сайті Академії.
 2. За цей великий час навчання я вже багато чому навчився, як в професіональній сфері, так і в загальних дисциплінах. В Академії привітливі викладачі, які завжди допоможуть студенту, підкажуть вірне рішення. Лекції проходять цікаво, дисципліновано та чітко.
 3. Запам’ятався перший дзвоник, лекції, семінарські заняття. Той момент, коли познайомився з першими друзями у МАУПі.

 

Пашковська Олена, 1 курс,

 1. Мені порекомендували МАУП мої знайомі.
 2. Сміливо рекомендую  спеціальності  з своїм друзям. Курс вивчення побудований логічно, збалансована подача теорії і практики. Для себе визначила шляхи вирішення хвилюючих питань, ще в процесі навчання почала застосовувати отримані знання. Викладачі висококваліфіковані, позитивні люди з високим рівнем самовіддачі. Хороша організація проведення занять, починаючи з обраного приміщення і закінчуючи забезпеченням роздатковими матеріалами. Мені все дуже сподобалося, велике спасибі!
 3. Зафіксувалося у моєї пам’яті привітливість, чуткість й люб’язність з перших днів у МАУП. Я рада, що тут навчаюсь.

 

Банкова Анастасія, 4 курс

 1. Спочатку, обираючи собі професію я орієнтувалась на її затребуваність на ринку праці, на власні навички та на те, чи зможе вона дати мені можливість саморозвитку. Я довго обирала та шукала те, що підійшло би мені по всім цим параметрам, і таким чином, я знайшла для себе МАУП.
 2. Вже з першого курсу викладачі кафедри читають у нас цікаві лекції за фахом і допомагають вирішити всі проблеми. Із задоволенням ходжу в Академію. Це для мене просто рай після школи. Основні плюси полягають в тому, що всі викладачі самі працювали на практиці, однаково ставляться до всіх студентів, і оцінюють їх за знаннями, а не за професією батьків або їх матеріальним становищем. Я щаслива, що тут вчуся, спасибі!

 

Романенко   Вікторія, 1 курс, Менеджмент. 

 1. Менеджмент став моїм вибором після школи. В мене не було конкретних планів стосовно навчання, але я знайшла сайт МАУПу, де ознайомилася з програмою навчання і спеціальностями. Коли я прийшла до МАУПу подавати документи то зустрілась з Т. Р. Гуменніковою, ця харизматична особистість розповіла мені перспективи МАУПу та підтримала мій вибір. Ось, чому я тут навчаюся.
 2. Все нормально, ніяких проблем не відчуваю. Мені комфортно загалом. Пари проходять досить цікаво. Матеріал подобається.
 3. Багато чого цікавого пам’ятаю, це усі культурні заходи, що відвідувала наша група. Мені дуже сподобався мій колектив, в якому я навчаюсь. Вважаю, що буду сумувати за своєю групою, коли закінчиться навчання.

 

Чебану Марина, 1 курс 

 1. Мене привабили ціни, атмосфера, та відгуки моїх знайомих. Відношення персоналу, що працює у МАУП будо дуже доброзичливим та приємним. Це дуже вплинуло на мій вибір, де саме я буду навчатися.
 2. Відмінний ВНЗ з висококваліфікованими викладачами, керівництво дійсно думає про своїх студентів, про що, принаймні, говорить база знань академії, не кажучи про те, що є море можливостей і заохочень, я з радістю навчаюсь у МАУП.
 3. Запам’яталося багато свят, походи до бібліотеки, різні конференції. Завдяки таким методам навчання на мою думку, учбовий матеріал більше засвоюється.

 

Такиман Анастасія, 1 курс, Право. 

 1. Поступати в МАУП мені порадили мої родичі, вони побачили великий потенціал саме у Академії. У брошурі закладу побачила велику кількість можливостей для себе. Зацікавила конкретно спеціальність – правознавство.
 2. Навчаюсь вже пів року - все подобається. Викладачі, предмети заходи, що проводяться в МАУП - все подобається. Викладачі - професіонали своєї справи. Життя таке насичене - тільки б встигнути усюди!
 3. Наша підготовка до виступу на 1 вересня дуже мені запам’яталася, багато цікавого я пізнала у бібліотеці. Перші лекції і семінари були незвичними, але з часом усе стало на свої місця.

 

Тарасенко Вікторія  4 курс 

 1. Так трапилось, я не знала куди мені подавати документи, але коли побачила МАУП, то мені дуже сподобався цей заклад.
 2. Рівень викладання - високий. Більшість матеріалів у електронному вигляді, та й методики викладання нові та цікаві. Мені дуже подобається.
 3. Запам’яталася душа МАУП, це позитив, свята, друзі, викладачі. Вдячна своїй академії за такий старт. Віват тобі Академія!

 

Барановська Наталія, 4 курс

 1. Мене привабив стиль МАУП, професійна спрямованість, багатий вибір спеціальностей та ціни за навчання.
 2. Відмінний ВНЗ! Вчать гідно, а головне - після закінчення навчання допомагають знайти роботу!
 3. Я насолоджуюся цими роками: друзі, цікаві конференції, професійні свята та різноманітні заходи. Усі професії в МАУП - це постійна робота, великі зарплати і відрядження по країні!

     

      The psychological knowledge I wanted to get helped me to see me, to feel the relationship between the problem of finding life, the content of existence and the problem of communication, mutual understanding, the problem of loneliness. Allows understanding more adequately their own individual psychological peculiarities. Not knowing himself, being in captivity of illusions about his "I", it is difficult for a person to accept the real Self, to overcome fears, anxieties, the desire to defend themselves, to repulse oneself from all, mistaking them as "manipulators" and "accidental counterparts".

    I am very interested in the trainings and tests that I take part in. Study material - interesting and diverse. Teachers can competently bring information to the student.

       The first of September and the first couple with teachers is all that really impresses me to this moment.

Maximova А.S., 1 course, psychologist.

 

      Я відкрила для себе МАУП завдяки рекламі та відгуках моїх знайомих та родичів. Значення ВНЗ для мене мало також за розташуванням даного учбового закладу. Психіка людини – дуже складне поняття, яке мене ще давно зацікавило. З той пори я самостійно вивчала деякий науковий матеріал.

      Дуже подобається навчатися. Викладачі ввічливі та працьовиті. Будівля МАУП в відмінному  стані. За потребою я знаю, що завжди можу скористатися комп’ютерами у бібліотеці. Бібліотекар Куц Ж. О. постійно відновлює та доповнює літературну базу закладу. У вільний час знайдеться, що почитати за спеціальністю.

      Як і моїм одногрупникам мені запам’яталося перше вересня та перші пари з викладачами. Перші оцінки не залишили мене байдужою.

Пухкан В.В., 1 курс, психолог.

 

      Спеціальність яку я обрала завжди буду затребуваною на ринку праці. З дитинства маю навчи з рахування, також цікавим для мене є зведення балансу. Вважаю, що гідним ВНЗ для втіленням своєї мрії є МАУП.

      Ведеться добра підготовка молодих кадрів, подається практичний матеріал, дисциплінується майбутній колектив. Подається актуальна література, як у електронному варіант, так і стандартному.

      Запам’яталися мої перші стосунки з одногрупниками та перші практичні заняття.

Балабан В.І., 1 курс, економіст.

 

      Protecting the law is a priority for me and my future. Subsequently, I plan to work in law enforcement to protect the calm of citizens and the independence of Ukraine. My view for this purpose fell on MAUP.

     Interpretation of Ukrainian legislation is rather interesting and clear. To comprehend all spheres of human activity by regulation of law is my goal. Lecturers have a high culture of communication and have the basics of vocational training and teaching methods.

Terzs A.V., 1 course, lawyer.

      Психология определяет множество факторов раскрывающих потенциал внутренних ресурсов когнитивной деятельности личности, определяя ее прошлое, настоящее и будущее. Такие понятия может разложить «по полочкам»  только опытный специалист. И именно таким специалистом я хочу стать.

      Уже на первых парах я оценила свои возможности и перспективу своей деятельности. Тренинги помогли мне больше рассмотреть мой психологический портрет. Научный материал показался мне сложным, но интересным. Работы многих научных исследователей вызвали у меня бурю эмоции. Преподаватели довольно умные и приятные люди, с ними комфортно обучаться.

      В первую очередь мне было хотелось отметить профессиональную организацию первого сентября Огневой О.Н., она проявила свой оригинальный подход к проведению праздника. Также стоит отметить харизматичность преподавателей и оригинальный подход к проведению дисциплин.

Бужор А.Г., 1 курс, психолог.

 

   

      Отримання високоякісної освіти згідно з європейськими стандартами для мене є метою. Скориставшись відгуками про українські ВНЗ, я дійшов до висновку, що для мене має пріоритет МАУП. Я скористався можливістю поступити до МАУП без ЗНО завдяки Українсько-Польській програмі.

        Мені подобається навчатися. Лекції проводяться досить цікаво, викладачі – справжні професіонали своєї справи.

      Директор Придунайського філіалу МАУП Гуменникова Т.Р. – обличчя ВНЗ, харизматична жінка, дуже мене вразила на лінійці своєю промовою.

 

Дойчу А.Г., 1 курс, правознавець.

 

ua ru en