Абітурієнтам з тимчасово окупованих територій

Абітурієнти з тимчасово окупованих територій у 2024 році зможуть вступити до українських вишів за співбесідою, без складання національного мультипредметного тесту (НМТ).

У 2024 році на тимчасово окупованих територіях та в зоні бойових дій не проводитимуть ані НМТ, ані вступних іспитів до магістратури. Вступ до вишів для абітурієнтів з тимчасово окупованих територій здійснюватиметься у 2024 році за співбесідою.

Для вступу абітурієнти мають звернутися до освітніх центрів «Крим-Україна» та «Донбас-Україна», які допомагають людям із тимчасово окупованих територій вступити до українських вишів.

Перелік освітніх центрів "Крим-Україна" та "Донбас -Україна"

    Абітурієнти з тимчасово окупованих територій можуть вступати до Придунайської філії ПрАТ «ВНЗ «МАУП» дистанційно, не складаючи національний мультипредметний тест.
     Особи, місцем проживання яких зареєстровано (задекларовано) на тимчасово окупованій території, території населених пунктів на лінії зіткнення та адміністративної межі, можуть проходити вступні випробування у формі співбесіди замість результатів НМТ  та в разі отримання кількості балів за кожний з предметів не менше ніж встановлений закладом вищої освіти мінімальний рівень допускаються до участі в конкурсному відборі під час вступу для здобуття вищої освіти на основі ПЗСО або НРК5.
    Такі особи беруть участь у конкурсному відборі за результатами співбесіди або НМТ. Співбесіди для вступників, зазначених у цьому пункті, проводяться дистанційно за їх зверненням.                                           (ВИТЯГ з п.6 Розділу VIІ Правил прийому МАУП 2023 р.)

 

ІНФОГРАФІКА ЩОДО ДИСТАНЦІЙНОГО ВСТУПУ
ДО УКРАЇНСЬКОГО ЗАКЛАДУ ВИЩОЇ ОСВІТИ В 2023

 

 

ua ru en