Дні відкритих дверей

В день відкритих дверей діє знижка у розмірі 20% на оплату за навчання!

Оформити вступ онлайн - покрокова інструкція за посиланням: докладніше

Оплату за навчання можна здійснювати онлайн

Вища освіта ОНЛАЙН! Вперше в Україні! Здобувайте вищу освіту повністю дистанційно

 

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

      У цей день абітурієнти і їхні батьки зможуть особисто поспілкувалися з викладачами, методистами та керівництвом Академії, розпитати їх про умови та вимоги до навчання, а також познайомитися з матеріально-технічною та науково-методичною базою Придунайської філії МАУП. До послуг абітурієнтів  спеціалізовані аудиторії: зала  засідань суду,  комп’ютерний клас, спортивний зал.

      Майбутні студенти матимуть можливість переконатися, що в процесі навчання в філії вони зможуть засвоїти фундаментальний цикл гуманітарних, і соціально-економічних дисциплін, отримати сучасні знання з цілого ряду практично-орієнтованих предметів, зокрема, з юридичних дисципілн мистецтва переконувати та здійснювати юридичний супровід інших. І найголовніше, в Академії студенти вчаться застосовувати набуті  компетенції для  побудови власної професійної кар’єри та  особистісного розвитку.

    У День відкритих дверей абітурієнти можуть отримати знижку в оплаті за навчання при вступі в МАУП. Знижки діють на суму, яка перераховується на рахунок Академії.

Сторінка реєстрації на ДВД : http://od.maup.com.ua/

Тел. приймальної комісії: 067-40-62-096

Завітайте до нас!

Особисте знайомство та візуалізація мрії

 краще за будь-яку розповідь.

  

 

ua ru en