УЧАСТЬ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ПРОГРАМІ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ'Я

 

Студенти-менеджери долучились до програми ментального здоров’я: навички спілкування з ветеранами війни.

У рамках вивчення вибіркової дисципліни «Етика ділового спілкування» студенти 2 курсу освітньо-професійної програми «Менеджмент» взяли участь у Всеукраїнській програмі ментального здоров’я. Ініціатива реалізується за підтримки Координаційного центру з психічного здоров’я при Кабінеті Міністрів України, громадської організації «Безбар’єрність» та компанії Visa — учасниці спільноти «Бізнес без бар’єрів».

На платформі «Дія.Освіта» студенти пройшли навчання за освітнім серіалом «Люди з досвідом війни: гідність, взаємодія», яке дало змогу розширити уявлення про сучасні підходи до ментального здоров’я та взаємодії з ветеранами.

Що отримали студенти?

Під час навчання учасники:

  • вдосконалили soft skills, зокрема навички гендерно чутливої комунікації;
  • вивчили принципи коректного спілкування з ветеранами з інвалідністю;
  • ознайомилися з правильним найменуванням станів і реакцій ветеранів;
  • розглянули методи психоемоційної підтримки ветеранів у родині та підтримки людей, які повернулися з полону;
  • опрацювали формати етичної подяки та побудови ділової комунікації з людьми з досвідом війни.

Опанування цих знань є важливою складовою професійної підготовки сучасного менеджера. У майбутньому випускники працюватимуть в організаціях та командах, де будуть співпрацювати ветерани та ветеранки війни поряд із цивільним населенням. Розуміння особливостей взаємодії, емпатійне ставлення, навички комунікації та підтримки — це не лише прояв поваги, а й інструмент ефективного управління персоналом у поствоєнному суспільстві.

Після успішного проходження навчання студенти отримали сертифікат (0,1 кредиту ЄКТС), який буде зараховано як додаткові бали до форми підсумкового контролю з дисципліни. Це також є підтвердженням їх активної життєвої позиції та готовності відповідально будувати професійні комунікації у нових соціальних реаліях.

 

 

 

 

 

 

ua ru en