Круглий стіл з нагоди Всесвітнього дня психічного здоров’я
14.10.2020
Кафедра загальної та практичної психології Ізмаїльського державного гуманітарного університету разом із Придунайською філією ПрАТ "ВНЗ "МАУП" організували та провели круглий стіл, присвячений Всесвітньому дню психічного здоров’я. Захід відбувся 14 жовтня 2020 року на платформі Zoom.
Психічне здоров'я - це основа якості життя і соціальної активності кожної людини окремо і всього суспільства в цілому. Захід з цієї нагоди проводиться щороку та став уже традиційним. Тема психічного здоров’я набуває все більшої актуальності у непростих умовах теперішнього часу та привертає увагу і зацікавленість не тільки викладачів та студентів-психологів, а й студентів інших спеціальностей.
Модератором круглого столу виступила доцент кафедри загальної та практичної психології ІДГУ І.С.Мазоха.
З привітальним словом виступили заступник декана факультету української філології та соціальних наук ІДГУ Л.О.Прокоф’єва та директор Придунайської філії МАУП Т.Р.Гуменникова.
Студенти ПрАТ "ВНЗ "МАУП" Є.Ташакова, В.Коцофан, В.Пухкан, Д.Думбрава, О.Кулішова та Б.Радова виступили з чудовим віршем та ознайомили слухачів з темами кіберсоціалізації сучасних дітей, впливом стресу на психічне здоров’я сучасної молоді, шляхами та засобами поліпшення психічного здоров’я та ознаками дисбалансу психічного здоров’я в осінній період року.
Студенти ІДГУ І.Довженко, Я.Денисова, Л.Македонська, І.Македонська, Ю.Левашова, С.Петкова, К.Митаки, Д.Проскуріна, Х.Лепська, В.Древаль запропонували на обговорення не менш важливі теми, такі як: збереження психічного здоров’я шляхом розвитку стресостійкості та навичок керування стресом, причинами агресивної поведінки сучасної молоді, впливом еталонів краси на формування здорової особистості в історичному і сучасному вимірах, особливостями роботи з дітьми з обмеженими можливостями, даушифінгом як шляхом збереження професійного та індивідуального здоров’я, збереження емоційного-комфорту дитини-школяра під час карантину, плануванням майбутнього як способу запобігання професійного вигорання та відновлення психологічного благополуччя в умовах пандемії, допомоги іншим як психологічний засіб розвитку особистості, про профілактику творчістю психічних розладів тощо.
По завершені заходу було запропоновано розширити перспективи співпраці з практичними психологами інших установ міста та створити умови в майбутньому для розвитку спільних проектів психологічного напрямку.