Студентський Олімп Придунайської філії МАУП поповнився першокурсниками
У четвер, 16 листопада 2017 року, у Придунайській філії МАУП...
Пункт реєстрації на ЗНО для випускників шкіл відкрито на базі Придунайської філії ПрАТ «ВНЗ МАУП» в місті Ізмаїлі
З 28 січня 2021 року фахівці відбіркової комісії Придунайської філії ПрАТ «ВНЗ МАУП» взяли учать у методичному онлайн-семінарі-нараді, який відбувся на базі Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти, з питань забезпечення реєстрації громадян у зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО).
Представниками ОРЦОЯО були надані детальні вказівки та рекомендації щодо організації процесу реєстрації учасників закладами освіти. Фахівці філії склали залік з питань консультування випускників минулих років для реєстрації на ЗНО.
Пункт реєстрації на ЗНО для випускників шкіл минулих років буде відкрито у Придунайській філії ПрАТ «ВНЗ МАУП» з 01.02.2021 та діятиме до 05.03.2021 року. Всього в Одеській області буде відкрито лише три пункти: в м. Одесі, в м. Ізмаїлі, в м. Подільськ.
Чекаємо випускників минулих років на консультацію щодо реєстрації на ЗНО!