Студентський Олімп Придунайської філії МАУП поповнився першокурсниками
У четвер, 16 листопада 2017 року, у Придунайській філії МАУП...
З нагоди відзначення 152-річчя від дня народження Лесі Українки та Міжнародного дня рідної мови в Придунайськії філії ПрАТ «ВНЗ «МАУП» відбувся конкурс читців творів Лесі Українки.
До участі були запрошені учні закладів загальної середньої освіти Півдня Одеської області. Захід був організований в дистанційному режимі: учасникам було запропоновано підготувати відеозаписи своїх виступів. Усі учасники гідно продемонстрували яскраві зразки декламаторського мистецтва, а обраний формат проведення дозволив широко використовувати різноманітні засоби інсценізації для реалістичної передачі емоційної напруги художніх текстів Поетеси.
Окрім запрошених учасників, і студенти Придунайської філії долучилися до числа конкурсантів. Вони відповідально поставилися до своєї місії та натхненно виконали обрані поезії, аби передати глядачеві кожне поетичне слово.
Пропонуємо переглянути конкурсний виступ.