![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1/16/1f534.png)
Анастасія ділиться, що волонтерство в сфері пробації надихає її. Вона є студенткою юридичного факультету і розуміє, що це є як корисним для професійного зростання, так і для особистісного. Волонтерка занурюється у сферу пробації, бачить із середини як працюють співробітники, краще розуміється на соціальному контексті. Вона зізнається, що зараз думає, що в майбутньому хотіла би продовжити вже професійний шлях в пробації.