Підготовку до науково-практичної конференції розпочато...
Члени гуртка кафедри права активно готуються до науково-практичної конференції, збирають та досліджують матеріали, звертаються за консультацією до фахівців-практиків. Цікавою інформацією з нами поділились в Ізмаїльському відділі філії ДУ "Центр пробації", куди ми завітали з нашим науковим керівником В.Щокіною. Начальник відділу Ірина Тірон надала нам методичну і практичну допомогу, навела цікаві приклади, запропонувала пізнавальну літературу.
Студентка 1курсу спеціальності ПрД Вікторія Давидова
![](assets/images/00(23).jpg)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-0/s600x600/180294940_524671905608311_1914403476079436611_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=pVHFsEz1pbkAX99nW0y&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&tp=7&oh=f76598048326e22f74d910e3aeb95958&oe=60B2F531)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-0/s600x600/179427768_524671918941643_5844108857017302784_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=z6o3JlkUYNQAX-5adtR&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&tp=7&oh=cc3cbf0b41a0ff54c557306962f0a987&oe=60B27D7E)