Рада молодих вчених

Наукове товариство студентів та молодих вчених (CМВ) Придунайської філії ПрАТ «ВНЗ «МАУП» - об'єднання молодих викладачів та здобувачів вищої освіти філії, створене з метою підтримки професійного становлення, творчого зростання, накопичення наукового досвіду, активізації наукових досліджень на засадах добровільної участі та спільності інтересів наукового спрямування. 

Було засновано 03 травня 2016 року.

Основними принципами діяльності Наукового товариства СМВ є: актуальність наукових досліджень, що проводяться; рівноправність усіх членів товариства, самоврядування та гласність у роботі; актуалізація навичок та вмінь проведення науково-дослідної роботи.

Очолює Наукове товариство СМВ ПФ ПрАТ «ВНЗ «МАУП» - Лаврова Ірина Анатоліївна (контакти: телефон +380(97) 1738228, е-mail: [email protected]). 

Cклад Наукового товариства СМВ ПФ МАУП ПрАТ «ВНЗ «МАУП»:
1. Іваненко Катерина Василівна
2. Бондаренко Дар’я Вікторівна
3. Гончар Євгеній Сергійович
4. Шаров Євгеній Віталійович
5. Ніколаєва Марія Михайлівна
6. Богдан Анастасія Андріївна
7. Арабаджи Тетяна Євгенівна
8. Хлопкова Ольга Сергіївна 
9. Давидова Вікторія Іллівна
10.Кравченко Ростислав Русланович
11. Вітенко Анастасія Іллівна
12.Негру Ольга Андріївна 
13.Ракітська Галина Володимирівна
14.Ширяєва Валерія Іванівна
15.Гайдаєнко Данило Владиславович
16.Тукусер Юлія Юріївна
17.Левченко Ангеліна Борисівна
18.Беженар Карина Дмитрівна
19.Кокош Владислава Вячеславівна
20.Карватовський Сергій Сергійович
21.Бузіян Іван Іванович
22.Пухкан Вікторія Вікторівна
23.Коцофляк Ніна Іванівна
24.Максимовна Анастасія Сергіївна 
25.Бужор Альона Геннадіївна 
26.Коцофан Вікторія Віталіївна 
27.Панченко Дар‘я Сергіївна 
28.Думбрава Діна Олександрівна
29.Радова Богдана Віталіївна 
30.Дімірова Катерина Георгіївна

Завдяки креативним ідеям молодих науковців регулярно практикується не тільки проведення конференцій, семінарів, круглих столів, робота дискусійних майданчиків, а й зустрічі із провідними економістами, представниками органів влади та місцевого самоврядування, тренінги від успішних підприємців, майстер-класи від провідних фахівців регіону тощо.

Діяльність Наукового товариства студентів та молодих вчених ПФ МАУП

Наукове товариство СМВ ПФ ПрАТ «ВНЗ «МАУП» виступає дієвим учасником реалізації регіональних та обласних програм розвитку та наукових досліджень, суб’єктом підтримки наукового іміджу ПрАТ «ВНЗ «Міжрегіональна Академія управління персоналом». Запорукою її успішного функціонування є ґрунтовна підтримка з боку адміністрації Придунайської філії ПрАТ «ВНЗ «МАУП».

Серед визначних досягнень Наукове товариство СМВ ПФ МАУП:

  1. Участь в українсько-румунському проєкт "EU4Youth", спрямованому на сприяння працевлаштуванню (самозайнятості) молодих людей, особливо представників уразливих груп населення, що мають менше можливостей. Метою проєкту є розвиток підприємницького потенціалу молоді з Молдови, України та Румунії з метою сприяння соціальній згуртованості та зайнятості, а також зменшення нерівності. Співпраця в рамках проєкту з громадською молодіжною організацією «Нове покоління Європи» - проведення серії конференцій «EU4Youth - Вплив соціальних інновацій - стратегічне партнерство" (онлайн). 

Детальніше про проєкт:

Семінар «Інноваційна методика професійної підготовки та співпраці на двосторонньому рівні Румунія-Україна»

Співробітництво Україна - Румунія в рамках тренінгу з соціального підприємництва для молоді в Україні

Тренінгу з набуття навичок підприємницької діяльності у Румунії

Тренінг з соціального підприємництва у рамках проєкту "EU4Youth - Вплив соціальних інновацій - стратегічне партнерство" (Україна - Румунія)

Семінарі з питань соціального підприємництва в рамках проєкту «EU4Youth – Вплив соціальних інновацій – стратегічне партнерство»

Міжнародна співпраця з Румунією у площині академічної мобільності

2. Участ у  проєкті для внутрішньо переміщених осіб та місцевого населення Одеської області «Тривалий економічний підйом для миру», (при підтримці Одеського  національного політехнічного університету  разом з Благодійним фондом  «Карітас Одеса УГКЦ”) - організація реалізації навчальної програми «Бізнес-акселерація 1.0 Ізмаїл».

  1. Щорічне проведення «Економічного марафону» для студентської та шкільної молоді з метою популяризації досягнень економічної та фінансової науки, інноваційних технологій в цих галузях.
  1. Організація роботи студентськогго наукового гуртка Elegantia juris, що є вільним об’єднанням здобувачів вищої освіти, які займаються науковою діяльністю на некомерційній основі, спрямованого на підвищення наукового потенціалу учасників і формування навичок науково-дослідної діяльності у вільний від навчання або спеціально наданий час.

 Детальніше про роботу гуртка:

Студентський науковий гурток "Elegantia juris" перерви на канікули не має

Відбулась чергова зустріч членів гуртка кафедри права Придунайської філії ПрАТ "ВНЗ "МАУП" «Elegantia iuris»

Засідання студентського наукового гуртка кафедри права «Elegantia iuris»

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАУКОВУ РОБОТУ - у розділі Наукові заходи та актуальні події

ua ru en