Чому інтелектуальна власність працівників потребує правового та управлінського супроводу?

Чому інтелектуальна власність працівників потребує правового та управлінського супроводу?

      На це питання намагались дати відповіді студенти та викладачі філії Придунайської філії ПрАТ, вітаючи 19. 11. 2018 р. з святом - Днем працівників радіо і телебачення! 
       «Варто подякувати цим людям за спогади і за ту працю, яку вони внесли в нашу культуру і формування свідомості багатьох поколінь. Слід зазначити, що у нашому історично багатому краї - ще з 1952 року існує і активно розвивається Ізмаїльська станція юних техніків (СЮТ). СЮТ займається виставкою дитячої технічної та декоративно-прикладної творчості, запуском ракет, виготовлених вихованцями авіамодельного гуртка, а також проведенням позашкільних занять, як для дітей так і дорослих» - лунали слова ведучої.
        На свято був запрошений Петрусенко О.Ф., керівник-методист, викладач вищої категорії, який перший в місті Ізмаїл зібрав модель супутникового телебачення та радіомовлення. Він розповів студентській молоді багато цікавого та продемонстрував прилади (Генератор Тесла та катушку Тесла), які були зібрані школярами та дорослими. Споглядати, як розвивається і формується технічне мислення нового покоління, а так само супроводжувати цього - це великий труд і цінний досвід. У сучасному правовому полі такі винахідники потребують правового захисту та управлінського супроводу у організації виставок.
Студенти 3-ого курсу зібралися з ініціативою проведення науково-практичної студентської конференції, де були розглянуті різні питання, пов'язані з інтелектуальною власністю. 
          Тут були присутні студенти різних спеціальностей, - це майбутні юристи, психологи, економісти, менеджери та управлінці.

ua ru en