Дні відкритих дверей

 При умові ОНЛАЙН вступу до 25 листопада діє знижка 20% оплати за навчання!

Онлайн подача документів за посиланням: докладніше

Оплату навчання можна здійснювати онлайн

Вища освіта ОНЛАЙН!

День відкритих дверей

      У цей день абітурієнти і їхні батьки зможуть особисто поспілкувалися з викладачами, методистами та керівництвом Академії, розпитати їх про умови та вимоги до навчання, а також познайомитися з матеріально-технічною та науково-методичною базою Придунайської філії МАУП. До послуг абітурієнтів  спеціалізовані аудиторії: зала  засідань суду,  комп’ютерний клас, спортивний зал.

      Майбутні студенти матимуть можливість переконатися, що в процесі навчання в філії вони зможуть засвоїти фундаментальний цикл гуманітарних, і соціально-економічних дисциплін, отримати сучасні знання з цілого ряду практично-орієнтованих предметів, зокрема,  з юридичних дисципілн мистецтва переконувати та здійснювати юридичний супровід інших. І найголовніше, в Академії студенти вчаться застосовувати набуті  компетенції для  побудови власної професійної кар’єри та  особистісного розвитку.

    У День відкритих дверей абітурієнти можуть отримати знижку в оплаті за навчання при вступі в МАУП. Знижки діють на суму, яка перераховується на рахунок Академії.

 

         План проведення Днів відкритих дверей у Придунайській філії МАУП:

 

 Графік днів відкритих дверей

Тел. приймальної комісії: 094-998-90-82

Сторінка реєстрації на ДВД : http://od.maup.com.ua/

Завітайте до нас!

Особисте знайомство та візуалізація мрії

 краще за будь-яку розповідь.

  

 

ua ru en