Абітурієнту

Шановні абітурієнти! 

Приймальна  комісія  Придунайської  філії  Міжрегіональної  академії управління персоналом щиро вітає Вас !

Вибір професії одне з найголовніших завдань в житі людини.  Від того, чи вірно  молода  людина  вибере ту чи іншу професію, залежить її подальша доля. Через недостатню інформованість про актуальність професії на сучасному ринку праці, молодь дуже часто обирає професії, які не відповідають  їхнім здібностям, не користуються попитом на ринку праці.

Професійна підготовка майбутніх управлінців, юристів, психологів, економістів та маркетологів – це найбільш важлива проблема світового суспільства, тому що вони управляють життєдіяльністю суспільства.

Придунайська філія Міжрегіональної академії управління персоналом – це один з провідних вищих навчальних закладів на півдні, що вирішує цю проблему в Україні й забезпечує підготовку управлінської еліти України.

Ми створюємо оптимальні умови для навчання студентів. Наші професори та доценти - видатні спеціалісти у своїх галузях, з великим досвідом роботи. Наші випускники – це бакалаври, спеціалісти, магістри. Серед них багато відомих юристів, психологів, економістів, директорів підприємств, головних бухгалтерів, працівників митної та податкової служб країни.

З майбутніми фахівцями працює колектив з великим інтелектуальним потенціалом. Ми впроваджуємо нові методи та технології навчання, активно беремо участь у Болонському процесі, дистанційній освіті, міжнародних наукових зв’язках,

Запрошуємо вас відвідати наш вищий навчальний заклад та ознайомитись з його цікавою історією!

На нашій сторінці ви можете ознайомитись із Правилами прийому у 2014 році. Повну інформацію щодо умов вступу до інституту можна отримати в приймальній комісії Прийдунайської філії МАУП!

Наша філія – це підрозділ найбільшого економіко-гуманітарного ВНЗ України, ліцензованого Міністерством освіти і науки за IV рівнем акредитації за всіма ліцензованими спеціальностями.

Пам’ятайте: якісна освіта – шлях до фінансового та особистісного успіху в житті, основа побудови професійної кар’єри!

Перелік предметів у сертифікаті УЦОЯО (вступних випробувань), які будуть зараховуватися у 2018 році для конкурсного відбору на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр.

ua ru en