Цінний подарунок: Придунайській філії ПрАТ «ВНЗ «МАУП» передано в дар ілюстрований альманах «Завжди на захисті», створений Б.Куркуль:

02 листопада 2020 р. відбулася зустріч директорки Придунайської філії ПрАТ «ВНЗ «МАУП» Тамари Рудольфівни Гуменникової з помічником начальника Ізмаїльського прикордонного загону, начальником прес-служби, випускником філії 2013 р. Перегняком Ігорем Володимировичем. На прохання відомої литовської художниці Беати Куркуль І.В.Перегняк передав у дар Філії книгу «Завжди на захисті» («Any time ready to defend») - графічну художню оповідь, присвячену подіям, що відбуваються на Сході України. Малюнки супроводжені назвами та короткими коментарями українською та англійською мовами.
Немов мозаїка, перед читачем з окремих елементів постає повсякденна робота з охорони державного кордону, але не тільки прикордонників, а й медиків та волонтерів. Почесне місце серед цієї плеяди героїв посів і випускник Придунайської філії - генерал Ігор Федорович Момот, який «…загинув біля Зеленопілля у 2014 р., куди приїхав разом зі своїми курсантами з Оршанецького навчального центру ДПСУ. Міг замість себе відрядити когось зі старших офіцерів. Але ні, насправді саме ця людина й не могла так вчинити. І зі своїми людьми у грізну невідомість він пішов сам».
Студенти Придунайської філії ПрАТ «ВНЗ «МАУП» вшановують пам'ять народного героя України Момота І. Ф.
Книга Беати Куркуль є яскравим свідченням повсякденного подвигу та допомагає формуванню активної громадської позиції, розвитку національно-патріотичного виховання молоді у Придунайській філії ПрАТ «ВНЗ «МАУП».
Вдячні автору проєкту, Б. Куркуль, за можливість отримати книгу!
 
 
 
 
ua ru en