Виставки

 

   Міжнародний день книгодарування   

14.02.2022

14 лютого - не тільки День закоханих, але і Міжнародний день книгодарування!

Щасливі похвалитися своїм користувачам, що і нашу бібліотеку не оминула ця, хоча й досить нова, але чудова традиція. Завдяки нашим чуйним книгодарувальникам – випускникам січневої державної атестації – фонд художньої літератури поповнено новими цікавими книгами. Серед новинок - книги Пауло Коельо, продовження знаної історії кохання "Кріпосна" та захопливі історичні оповіді.

Закликаємо користувачів бібліотеки долучатися до спільноти книгодарувальників!

Подаровані вами книги - особливі.

Подаровані вами книги – це увага та визнання!

Подарунок бібліотеці до Міжнародного дня книгодарування

    

 

"Охорона інтелектуальної власності"

18.10.2021

21 жовтня світова наукова спільнота відзначає Міжнародний день академічної доброчесності.
 
Придунайська філія ПрАТ «ВНЗ «МАУП» долучається до розгляду актуальних проблем академічної доброчесності проведенням для здобувачів вищої освіти тиждень академічної доброчесності. В рамках якого бібліотека Придунайська філія представила тематичну книжкову виставку "Охорона інтелектуальної власності".
 
Академічна доброчесність – це сукупність етичних принципів та визначених законом правил, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання, викладання та провадження наукової (творчої) діяльності з метою забезпечення довіри до результатів навчання та/або наукових (творчих) досягненьАкадемічна доброчесність по суті означає "інтелектуальну чесність", тобто порядність у використанні інформації, яка стає підставою для формування висновків та результатів досліджень. Тому питання академічної доброчесності напряму пов’язані з розвитком інтелектуальних ресурсів в країні: даного розвитку не буде, якщо не поважати право інтелектуальної власності.

 

 

 

 

 

 

«Відчуй себе по-новому!»

01.03.2021

Нарешті! На календарі - 1 березня! У світі цей день відомий як Свято приходу весни. Це значить, що прийшла пора першого справжнього тепла і пробудження природи - настає весна! Вона проганяє сум та морок зимової темряви та дає поштовх до оновлення - надій, ідей, почуттів, бажань… Весна ж дає енергію - для втілення нових проєктів, реалізації омріяних задумів, здійснення рішучих змін, як у зовнішніх обставинах, так і у внутрішньому світі самої людини.

Саме роздуми про такі «прості складні» речі надихнуло бібліотеку Придунайської Філії відкрити перший тиждень весни ознайомчою книжковою виставкою «Відчуй себе по-новому!». Видання, підібрані для виставки, об’єднані темою саморозвитку, творчого пошуку, набуття самоефективності та відкриття шляхів індивідуальної самореалізації.

 

 

 

 

 

 

 

 

    До Дня захисника України    

14.10.2020

14 жовтня в нашій державі відзначається День захисника України.

Загальновідомо, що територія нашої країни споконвіків ставала ареною величезної кількості воєн і збройних конфліктів. І, здається, кожне покоління українців зазнавало нищівного впливу зловісної тіні війни.

Проте не занепадає звитяга українського роду: військова честь і гідність українських воїнів-захисників знову і знову боронить незалежність та суверенітет України.

У бібліотеці Придунайської філії для всіх відвідувачів діє виставка навчальних та науково-публіцистичних видань, матеріали якої дозволяють ознайомитись як з в героїчними часами козацької доби, так і з трагічними сторінками збройного протистояння на Сході країни.

Сердечна подяка кожному, хто проявив героїзм, справжній бойовий дух під час захисту свободи, суверенітету та територіальної цілісності України.

Вічна пам’ять тим, хто віддав життя за свободу Батьківщини та низький уклін родинам загиблих Героїв!

 

До Дня юриста України

08.10.2020

З нагоди Дня юриста України – професійного свята людей, головний лозунг яких: знати право, служити праву, захищати право - бібліотека Придунайської філії представляє спеціалізовану книжкову виставку. В експозиції представлена навчальна література з основних галузей правознавчого фаху.

Для детальнішого ознайомлення з нею запрошуємо завітати до бібліотеки філії.

 

 

Всеукраїнський день бібліотек

30.09.2020

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек в читальному залі Придунайської філії оформлено книжкову виставку, що ознайомлює студентів та користувачів з останніми надходженнями до фонду.

Сучасна бібліотека – це не просто книгозбірня, а й відкритий кожному безмежний інформаційний світ; це храм духовності, до якого завжди можна прийти не тільки в пошуках істини, а й за розрадою, прагненням досягти душевної рівноваги. Для більшості людей бібліотеки – це частина їхнього життя. Тому 30 вересня – це свято всіх причетних до закладів культури і освіти, для всіх, хто любить книгу і хто присвятив своє життя подвижницькій праці на ниві просвіти.

 

 

1 вересня – День Знань!

01.09.2020
 
Бібліотека Придунайської філії вітає всіх своїх користувачів та всіх пошукувачів цікавого й корисного з цим урочистим та особливим святом, яке символічно вшановує прагнення людини до джерел пізнання!
До уваги читачів представлена ознайомча спеціалізована виставка за напрямками освновних освітніх програм філії: "Економіка" та "Право".
Завжди чекаємо на ваші звернення.

 

ДЕНЬ ЮРИСТА

08.10.2019

До Дня юриста бібліотека Філії підготувала для студентів та користувачів експозицію новинок навчальної літератури для напряму "Право". Серед представлених видань:
 • Цивільне судочинство. Процесуальні документи. Практичний коментар та зразки : практич. посіб. / упоряд. : К.І.Чижмарь, Д.В.Журавльов, О.С.Дніпров та ін. - К. : ЦУЛ, 2018. - 192 с.
 • Адміністративне судочинство. Процесуальні документи. Практичний коментар та зразки : практич. посіб. / упоряд. : К.І.Чижмарь, Д.В.Журавльов, О.С.Дніпров та ін. - К. : ЦУЛ, 2018. - 152 с.
 • Господарське судочинство. Процесуальні документи. Практичний коментар та зразки : практич. посіб. / упоряд. : К.І.Чижмарь, Д.В.Журавльов, О.С.Дніпров та ін. - К. : ЦУЛ, 2018. - 176 с.
 • Організація адвокатури та адвокатська діяльність : навч. посібник для підготовки до комплексного іспиту / І.В.Назаров, Т. Б.Вільчик, О.М.Овчаренко та ін. - Х. : Право, 2019. - 352 с.
 • Корпоративне право : навч. посіб. для підготовки до іспитів / І.В.Тетарчук, Т.Є.Дяків. - К. : ЦУЛ, 2019. - 256 с.
 • Оскарження судових рішень у господарському судочинстві. Правове регулювання. Зразки документів. Судова практика : навч. посіб. / упоряд. : К.І.Чижмарь, Д.В.Журавльов. - К. : ЦУЛ, 2019. - 224 с.
 • Основи публічного адміністрування : навч. посіб. / Ю.П.Битяк, Н.П.Матюхіна, М.С.Ковтун та ін. ; за заг. ред. Н.П.Матюхіної. - Харків : Право, 2018. - 172 с.
 • Нотаріат : підручник / В.В.Комаров, В.В.Баранкова. - Харків : Право, 2019. - 416 с.
 • Запобігання корупції : підручник / Б.М.Головкін, В.Ф.Оболенцев, М.В.Романов та ін. ; за заг. ред. Б.М.Головкіна. - Харків : Право, 2019. - 296 с.
 • Правові основи судового адміністування та судової діяльності : навч. посіб. / Л.М.Москвич, О.О.Овсяннікова, А.В.Іванцова та ін. - Харків : Право, 2019. - 396 с.
 • Адміністративне право України. Адміністративне судочинство в Україні : посіб. для підготовки до ЗНО / І.М.Балакарєва, М.І.Бєлікова, І.В.Бойко ; за заг ред. Н.Б.Писаренко. - Харків : Право, 2019. - 190 с.
 • Кримінальний процес : навч. посіб. для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання / О.В.Капліна, М.О.Карпенко, В.І.Маринів та ін. - Харків : Право, 2019. - 208 с.
 • Юридична деонтологія : навч. посіб. для підготовки до іспитів / І.В.Тетарчук, Т.Є.Дяків. - К. : ЦУЛ, 2019. - 158 с.
 • #pravoZNO : навч. посіб. / уклад. : М.В.Пономаренко, Л.О.Чернов. - Харків : Право, 2019. - 296 с.
 • Конкурентне право України : навч. посіб. / О.О.Бакалінська, О.В.Безух, О.В.Кологойда, І.В.Лукач, Н.Б.Пацурія, В.С.Щербина ; за ред. В.С.Щербини, І.В.Лукач. - К. : Ліра-К, 2017. - 380 с.
 • Секреты практической юриспруденции / В.В.Масюк. - Харьков : Право, 2012. - 232 с.

 

                                                                                                                                                                                                   

                                                                                                                                                                         

ПАМ'ЯТЬ ПРО ВІЙНУ

07.05.2019

В читальній залі бібліотеки Придунайської філії з нагоди Дня пам'яті та примирення і 74-ої річниці Перемоги над нацизмом представлена художньо-документальна виставка «Пам'ять про війну».

Експозицію складають художні твори та публіцистичні матеріали.

У творах «Знаменосцы», «Циклон» (О. Гончар), «Пядь земли» (Г.Бакланов), «Каштаны на пам'ять» (П.Автомонов), «Прокляты и убиты (В.Астафьев), «Жизнь и судьба» (В.Гроссман) в художній формі, проте з неймовірною достовірністю, показана гранична напруга духовних та фізичних сил воїнів – солдат та офіцерів.

На одному з центральних місць виставки рідкісне видання – «Книга Памяти Украины. Одесская область, Т. 5 : Измаильский район; Килийский район; Кодымский район; Коминтерновский район; Котовский район», в якому подані короткі дані про загиблих і пропалих без вісті в роки Великої Вітчизняної війни.

Добірка газетних публікацій репрезентує хронологічний огляд «Измаил в Великой Отечественной войне», аналітичне дослідження «Преступления наших союзников во Второй мировой: как это было?», короткий виклад «Как Красная армия брала Берлин».

 

100 РОКІВ СОБОРНІЙ УКРАЇНІ

22.01.2019

        

22 січня Україна святкує День Соборності – сто років тому, у 1919 році, було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).

До цієї події у читальній залі бібліотеки представлено книжкову навчально-наукову експозицію. У дослідженнях висвітлено та проаналізовано події, пов’язані з державотворчими процесами, які відбувалися в країні від часу її проголошення (13 листопада 1918 р.) до кінця існування (20 квітня 1923 р.), а також спроектовано вплив здобутків державотворення на подальший поступ самостійної України. Це, зокрема, історичний нарис «Національна ідея в Україні, зокрема національно-визвольна, та її подвижники» (Київ, 2007), монографії «Національна ідея, нація, націоналізм» (Київ, 2006), «Українська державницька ідея: Антологія політичного традиціоналізму» (Київ, 2007), «Україна на зламі тисячоліть: історичний екскурс, проблеми, тенденції та перспективи» (Київ, 2000), біографічний довідник «Видатні постаті України» (Київ, 2004), навчальне видання «Політична історія України ХХ століття» (Київ, 2006), «Історія України з найдавніших часів до початку ХХІ століття» (Львів, 2017).

 

Міжнародний день прав людини

11.12.2018

Бібліотека Придунайської філії пропонує для ознайомлення тематичну виставку літератури "Права людини - загальні, неподільні, невід'ємні".

З нагоди цього Дня бажаємо всім нам розуму і мудрості. Нехай наші права і свободи починаються з нашого дотримання їх по відношенню до наших ближніх! Слідуючи принципам поваги та активної громадянської позиції, ми будуємо майбутнє не тільки для нас самих, але й для наших нащадків.

В експозиції в читальному залі філії представлені видання:

Європейська конвенція з прав людини та кримінальний процес / Джеремі Макбрайд. - К. : "К.І.С.", 2009. - 576 с.

Європейське право (право Європейського Союзу) : навч. посіб. для підготовки до іспитів / І.В.Тетарчук, Т.Є.Дяків. - К. : ЦУЛ, 2013. - 158 с.

Житлове право України : навч. посіб. для підготовки до іспитів / І.В.Тетарчук, Т.Є.Дяків. - К. : ЦУЛ, 2018. - 250 с.

Конвенція про захист прав людини і основоположних свобод : збірник законодавчих актів. Станом на 18 листопада 2015 року. - Х. : Право, 2015. - 94 с.

Конвенція про захист прав людини і основоположних свобод і протоколи до неї : зб. законодав. і нормат. актів / упоряд. Ю.В.Паливода. - К. : ПАЛИВОДА А.В., 2014. - 120 с.

Конституційне право України : підручник / В.Л.Федоренко. - К. : Ліра-К, 2016. - 616 с.

Конституція України : чинне законодавство зі змінами та допов. станом на 1 вересня 2017 р. : офіційний текст. - К. : Паливода А.В., 2017. - 76 с.

Міжнародне публічне право : підручник / під ред. Г.О.Анцелевича. - К. : Алерта, 2005. - 424 с.

Міжнародне трудове право : навч. посіб. / В.М.Андріїв. - К. : Дакор, 2017. - 574 с.

Міжнародно-правові засади захисту та забезпечення прав людини в міжнародних європейських організаціях : монографія / Н.Б.Мушак. - К. : Ліра-К, 2013. - 192 с.

Науково-практичний коментар Цивільного кодексу України / за ред. О.В.Дзери, Н.С.Кузнєцової, В.В.Луця. - У 2 т. - 4-те вид., перероб і доп. - К. : Юрінком Інтер, 2011.

Пенсійне забезпечення : підручник / О.М.Ярошенко, С.М.Прилипко, А.М.Слюсар та ін. ; за ред. О.М.Ярошенка. - 2-ге вид., перероб і допов. - Харків : Право, 2017. - 308 с.

Право екологічної безпеки : навч. та наук.-практ. посіб. / В. І. Андрейцев. - К. : Знання-Прес, 2002. - 332 с.

Право інтелектуальної власності (у запитаннях і відповідях) : навч. посіб. / В.Р.Кравець, В.Г.Олюха.  - К. : ЦУЛ, 2012. - 264 с.

Право соціального забезпечення України : навч. посіб. / М.Д.Бойко. - 5-те вид., перероб. та доп. - К. : ЦУЛ, 2014. - 448 с.

Практика Європейського суду з прав людини : навч. посіб. / Т.І.Дудаш. - 3-тє вид., стереотип. - К. : Алерта, 2016. - 488 с.

Трудове право в державах Європи : підручник / С.В.Венедіктов, Г.О.Спіцина. - К. : Ніка-Центр, 2017. - 184 с.

Трудове право України : навч. посіб. для підготовки до іспитів / І.В.Тетарчук, Т.Є.Дяків. - К. : ЦУЛ, 2016. - 172 с.

Трудове право України : навч. посіб. / М.Д.Бойко. - 3-тє вид. перероб. та доп. - К. : ЦУЛ, 2017. - 392 с.

Цивільний кодекс України : чинне законодавство зі змінами та допов станом на 01 вересня 2017 р. : (офіц. текст). - К. : ПАЛИВОДА А.В., 2017. - 408 с.

Як працює Європейський Союз. Довідник інституцій ЄС / упоряд. Н.Мартиненко. - К. : ТОВ "Компанія ЛІК", 2006. - 52 с.

 

 

 

ua ru en