Кафедра економіки та менеджменту
Кафедра економіки та менеджменту є випусковою. Науково-методичний та навчальний процес на кафедрі забезпечують11 викладачів, серед яких 4 кандидати наук.
Під час підготовки фахівців реалізуються основні функції освіти: здобуття теоретичних знань, набуття умінь і практичних навичок, орієнтація студентів на розвиток пізнавального потенціалу особистості, їхніх творчих і професійних здібностей з акцентом на самоосвіту. Освітні плани передбачають формування базового циклу підготовки фахівців, дотримання співвідношення між фундаментальними і спеціальними дисциплінами, поєднання обов’язкових та вибіркових дисциплін, безперервну практичну підготовку.
Науково-педагогічний склад кафедри економіки та менеджменту активно та системно працює над підвищенням свого наукового рівня та докладає всіх зусиль для формування високого наукового рівня майбутніх фахівців.
Організаційна документація |
|
Методичні розробки (силабуси) |
Склад кафедри
|
|
Кабінет менеджера-керівника Придунайської філії ПрАТ "ВНЗ "МАУП" |
Проєкт освітньої програми "Менеджмент" |
|
|
Викладачі кафедри постійно проходять стажування, в Україні та за її межами, готують монографії, мають публікації у вітчизняній та зарубіжній науковій періодиці, в тому числі у виданнях, індексованих у Scopus.
Лише останнім часом викладачі кафедри пройшли онлайн-стажування на базі Університету Collegium Civitas у Варшаві, курси підвищення кваліфікації «Використання сервісів Google для організації і підтримки електронного навчального курсу», «Мультимедійна майстерня сучасних освітніх технологій», «Сучасні методи та технології викладання в університеті», «Академічна доброчесність в університеті», «Інноваційні підходи до розвитку компетентностей фахівців за умов професійного розвитку» та ін.
Серед найбільш визначних досягнень кафедри цього періоду – участь науково-педагогічних працівників (зокрема, Ліганенко І. В., Боденчук Л. Б.) у написанні міжнародної колективної монографії «Сучасні підходи до розвитку управління знаннями» у співавторстві з колегами з Європейського Союзу.
Наразі кафедра продовжує розвивати міжнародне співробітництво: протягом 2020 року студенти денного відділення брали участь в роботіПроєкту «Joint Opportunitiesin Businessfor Youth (JOBS4 Youth)», реалізованого Організацією з розвитку сектору малого та середнього підприємництва (ODIMM) (Республіка Молдова) у партнерстві з Молодіжною громадською організацією «Нове покоління Європи» (м. Кишинів, Республіка Молдова); науково-педагогічні працівники кафедри приєдналися до проєкту «CBC-DEBUS – Інноваційний розвиток підприємницької освіти та стимулювання нового бізнесу в транскордонному регіоні» (м. Тульча, Румунія).
Протягом останніх трьох років кафедра економіки та менеджменту проводить Економічний марафон «Геймерізація економічної галузі: стан та перспективи» для школярів м. Ізмаїла та Ізмаїльського району. Головною метою заходу є виявлення обдарованих абітурієнтів, сприяння реалізації їх здібностей; стимулювання творчого потенціалу студентської молоді; популяризація досягнень економічних та фінансових наук, інноваційних та комп’ютерних технологій. Також викладачі кафедри щороку беруть участь у роботі конкурсу наукових проектів Мала академія наук України та виступають рецензентами робіт школярів.
Для здобуття практичних навичок передбачена практика студентів: навчальна, виробнича, під час якої є можливість закріпити та поглибити набуті теоретичні знання, оволодіти вміннями та засобами організації майбутньої професійної діяльності.
Постійна увага приділяється і науковій роботі студентів. Студенти беруть участь у роботі науково-практичних конференцій як всеукраїнського так і міжнародного рівня, круглих столах, наукових семінарах, інтелектуальних змаганнях, олімпіадах, конкурсах студентських наукових робіт, організованих філією та іншими закладами вищої освіти.
Наші випускники працюють на підприємствах різних галузей економіки, малого і середнього бізнесу, у державних установах, органах влади і управління, аудиторських фірмах, податкових інспекціях, навчальних закладах, фінансово-кредитних та банківських установах, фіскальних та контролюючих органах та у власному бізнесі.
Фахівці спеціальності «Облік і оподаткування» можуть обіймати посади: головного бухгалтера, фінансового директора; головного спеціаліста; заступника головного бухгалтера, бухгалтера окремих секторів, бухгалтера-експерта; керівника фінансових і економічних підрозділів; аудитора, державного аудитора; податкового інспектора, податкового агента, податкового консультанта; інспектора-ревізора; консультанта з економічних питань, економічного радника; економіста з податків і зборів, із ціноутворення та ін.
Фахівці спеціальності «Менеджмент» можуть обіймати посади: керівників підприємств, організацій, банківських установ, бізнес-установ, малих підприємств.
Запрошуємо абітурієнтів та їхніх батьків завітати до нашого закладу вищої освіти і більше довідатися про спеціальності, ознайомитися з перевагами та перспективами на майбутнє.
Під час зустрічі ви зможете відвідати навчальні аудиторії, а також поспілкуватися з викладачами і отримати відповіді на всі запитання.