Заняття з юридичного коучингу «Юридичне інтерв′ювання та консультування»

Цікаво та змістовно проходять заняття з юридичного коучингу «Юридичне інтерв′ювання та консультування» (викл. Щокіна В.В.).
У відносинах викладача із студентами у першу чергу стає завдання навчити і навчитись самостійного пошуку студентом оптимальних рішень і відповідей на питання, що цікавлять.
Зрозуміло, яка велика відмінність між знаннями в галузі права і професійними навичками юриста, тому такими бажаними щоразу є зустрічі із юристами, що працюють у різних сферах професійної юридичної діяльності.
Ось і цього разу студенти-правознавці 3 курсу мали зустріч із інспектором Ізмаїльського міськрайонного відділу з питань пробації Анастасією Сергіївною Коломієць.
На нас справила велике враження та мета діяльності органів пробації, що стосується надання необхідної підтримки та допомоги особам, засудженим до покарань, не пов′язаних із позбавленням волі, організація взаємодії фахівців різних служб та організацій у цій сфері. У цікавій формі А.Коломієць пояснила, що таке пробація та її види. Великий інтерес викликала розповідь про спеціальні пограми соціально-психологічного чи психокорекційного напряму, які застосовуються для того, щоб особа могла змінити свою поведінку, свій внутрішній світ, своє ставлення до оточуючих. Ми отримали чіткі та зрозумілі відповіді на свої численні запитання, за що дуже вдячні Анастасії Сергіївні.

ua ru en