Ювілейна посвята першокурсників

Ювілейна посвята першокурсників в Придунайській філії МАУП


      День студента в Придунайській філії МАУП – завжди яскравий хвилюючий захід. А в 20-ту річницю – особливий! Студенти першого курсу отримували документи: студентський квиток та залікову книжку. У ювілейному році їх – 42 особи!
Студентський актив підготував справжнє свято, в якому було все: танці (Стойкова М., Варсан К.,Єгорова В.), пісні (Нєнова О., Стойнова М.), вірші (Юртаєва С., Стойнова М., Бондаренко А., Пашковська О., Січова В.), презентації (Стойка М., Іваненко К., Іщенко В.).
        Мініатюру із життя студентів підготували студенти Терзі О., Туфекчі А, Дойчу А. 
        Завітав на свято з музичним привітанням і випускник філії Владислав Гаврилов, який поділився своїм життєвим досвідом.
Справжньою «родзинкою» стала мініатюра студентів – психологів I курсу «Головоломка», в якій студенти яскраво продемонстрували, як впливають почуття на мозок.
       Від адміністрації філії студенти отримали святковий торт, а іменинники, що народилися у листопаді, - квитки до кінотеатру, це стало новою традицією філії.
       Студенти – ведучі свята М. Гуцан і Д. Бондатій запросили до вітального слова директора Гуменникову Т.Р., заст. директора Ліганенко І.В., куратора I курсу Щокіну В.В., викладача Боденчук Л.Б., які є прикладом працьовитості та відданості викладацькій справі.
        Було цікаво і дуже весело!


Микола Атанасов, студент V курсу

ua ru en