Студенти Придунайської філії відвідали XVIII Міжнародну фотовиставку газети "День"

Студенти Придунайської філії відвідали XVIII Міжнародну фотовиставку газети "День"

 

     В Ізмаїлі в картинній галереї відкрилася XVIII Міжнародна фотовиставка газети "День".

     За 18 років виставка об'їздила практично всю Україну, щороку фотоконкурс, що проводиться газетою "День", збирає все більше і більше учасників, а географія розширюється - від маленьких сіл до міст. В Ізмаїл експозиція приїхала зі Львова, подолавши майже тисячу кілометрів, експонуватиметься виставка буде до 30 липня - і її, дійсно варто побачити.

     Фото, представлені на виставці, відображають сьогоднішній день нашої країни, життя, яке ми, як єдина країна, так і кожен з нас окремо проживаємо, радіючи, сумуючи, прощаючись з улюбленими назавжди або створюючи нову родину. Коли дивишся на фото, то захльостують емоції - різні емоції, від відчаю, коли підступає ком до горла, від відчуття самотності і безвиході навертаються сльози, а від відчуття щастя і милості хочеться посміхатися - ця фотовиставка викликає почуття, вона пробуджує емоції.

      На відкритті виставки виступили директор професор Гуменникова Т.Р. та випускник Придунайської філії Перегняк Ігор, який зараз працює начальником прес-служби Ізмаїльського прикордонного загону.

      Тамара Гуменникова, директор Придунайського філії Міжрегіональної академії управління персоналом висловила загальне враження від виставки:

    - Для Ізмаїла це - подія! Дякую газеті «День» за те, що ви знову даруєте жителям нашого міста таку чудову виставку. У нас - особливий, багатонаціональний регіон, далекий від фронту. Правда про те, що відбувається на сході України, по всій нашій країні, дуже важлива для наших людей, які теж живуть на кордоні. Спасибі партнерам «Дня» за книги, які поповнять наші бібліотеки.                                          

ua ru en