Студенти Придунайської філії отримали сертифікати

08 грудня студенти Придунайської філії отримали сертифікати, що засвідчили завершення ними програми «Школа молодого політика», яка реалізується в Україні регулярними виїзними семінарами та діє за підтримки Агентства Сполучених Штатів з Міжнародного Розвитку (USAID).

У рамках програми юнаки та дівчата стали учасниками серії дводенних навчальних семінарів: «Вступ до політики та політична система України», «Сучасні комунікації та публічні виступи», «Лідерство та особистий розвиток» тощо. Підсумком навчання стало складання тестових завдань та підготовка власного інтерактивного проекту.

Метою програми «Школа молодого політика» є підготовка молоді до активної участі в роботі своїх громад та політичній діяльності, ознайомлення з основними управлінськими інструментами для виховання ефективних політичних лідерів, націлених на розвиток своїх міст та регіонів України, надання можливості напрацювати низку практичних навичок під керівництвом кращих тренерів та громадських експертів з політичного лідерства, сучасних комунікацій та особистого розвитку.

ua ru en