Новорічна вітальна хвилинка під ялинкою

Новорічна вітальна хвилинка під ялинкою

Із закінченням навчальних занять студенти відчули втомленість,але на допомогу прийшов студентський актив – студенти І-ІІІ курсів під керівництвом Аліни Бондаренко та Віталія Димченка, які організували та взяли на себе проведення веселого новорічного свята. Студенти прикрасили аудиторію та запросили всіх до участі в інтелектуальній вікторині.

На заході, який назвали «Новорічна хвилинка під ялинкою», виступили, зокрема, студенти-психологи І-ІІ курсів, які підготували танцювальну композицію, а студентка І курсу Анастасія Ющенко справила на глядачів незабутнє враження своїм образом чарівної Вірки Сердючки.

Студенти Придунайської філії використали вповні веселу перерву між заняттями: розгадували завдання ведучих, жартували та кепкували, разом станцювали та досхочу нафотографувалися біля ялинки!

Аліна Бондаренко, ініціатор заходу, щиро дякує всім учасникам заходу за допомогу та підтримку! З Новорічними святами Вас! Від усього серця хочеться Вам побажати натхнення та творчої наснаги! Залишіть усе негативне у минулому! Створіть оточуючим настрій ! Нехай цей Новий рік стане для Вас справжнісінькою казкою, повною пригод, подорожей та незабутніх вражень!

ua ru en