Екскурсія до служби охорони

       Студенти Придунайської філії МАУП напряму підготовки «Правоохоронна діяльність» підчас теоретичного навчання опановували загальну проблему безпеки підприємства і основи організації системи заходів захисту підприємства як господарюючого  суб’єкта, вивчали методику оцінювання нетрадиційних джерел загрози, що виникають у процесі  діяльності підприємств, установ та організацій, способи захисту комерційної таємниці тощо. Вивчення спеціальних дисциплін нам подобалось, особливо нас зацікавила така – «Організаційно-правові засади забезпечення безпеки підприємств, установ та організацій» (викл. Щокіна В.В.). Нам дуже хотілося доторкнутися і до практичних напрямів діяльності у сфері забезпечення безпеки.

       І ось нарешті групам студентів першого та третього курсів вдалось ознайомитись з діяльністю гіпермаркету безпеки у південно-західному регіоні «Охорона-Комплекс-Придунав′я». Нас привітно зустріла фахівець із кадрових питань, інженер з питань техніки безпеки Наталя Радулова.

        Керівник підприємства Бавицький Сергій Валерійович багато і змістовно розповідав про основні завдання підприємства, до яких відносяться охорона майна фізичних та юридичних осіб, у тому числі охорона та супровід вантажів, захист від злочинних посягань на об′єкти різних форм власності. Цікаво було дізнатись, що (а головне – як!)  підприємство забезпечує проектування і монтаж, обслуговування і експлуатацію технічних систем охорони, контролю доступу і відеоспостереження, периметральну охорону. Бавицький С.В. провів екскурсію підприємством, і ми побачили, де і як проводиться прийом громадян, клієнтів, укладаються договори, як працюють диспетчери.

Спілкування з працівниками прикрашалось цікавими прикладами, курйозними історіями.

Особливе враження справила розповідь про людей, спеціально навчених для захисту клієнтів, про сучасну техніку, що відповідає самим високим вимогам, і про те, що працівники охоронної служби свої обов′язків здійснюють на принципах законності. 

      Ми щиро вдячні працівникам підприємства та особисто Бавицькому С.В. за щирість, доброзичливість, з якими до нас поставились, а особливо за їх таку потрібну, хоч і нелегку діяльність, що гарантує нашу безпеку.

ua ru en