День психічного здоров’я

Майбутні психологи Придунайськоі філії МАУП зустрічали ранок дня психічного здоров’я на березі річки Дунай. Ознайомлення з йога - практиками, спілкування та насолодження ранковим сонячним промінням і видами Дунаю - все це складові психічного здоров’я, новий досвід та нові знання.
Участь у майстер-класі тренера з йоги Аліши Шайн прийняли також студенти Ізмаїльського державного гуманітарного університету. Для всіх бажаючих, які з тих чи інших причин не змогли долучитись до майстер-класу з йоги, була створена онлайн-трансляція на платформі ZOOM.
Під час майстер-класу тренер Аліша Шайн продемонструвала студентам дихальні практики, що обережуть ваші легені в період загострень вірусних інфекцій та вправи на баланс.
Після проведення майстер-класу студенти обговорили питання переваг активності для психічного здоров‘я молоді. Практика йоги – це запорука здорового функціонування імунітету. Саме вона допомагає набути гнучкості, сили, здоров’я, створює емоційний баланс та є ефективним шляхом досягнення гарного здоров’я та самопочуття.
Щиро бажаємо всім психічного здоров’я, вміти створювати власний «острівець» спокою: знаходити, з можливого, своє «безпечне місце», де можна бути собою, бути спонтанним, досліджувати те, що цікаво, бути уважним до себе та усвідомленим. Безпечний простір дозволяє бути гнучким і креативним, помічати красу і творити, експериментувати, винаходити, бути милосердними, легко входити в контакт з іншими людьми, співпрацювати, підтримувати, просити допомоги, усвідомлювати себе і світ!
Студенти закладів освіти Ізмаїла закликають у Всесвітній день психічного здоров’я бути у балансі з собою та з усім світом.
ua ru en