Бібліотека - світ нових можливостей

У бібліотеці-філії № 4 ЦБ для дорослих напередодні Всеукраїнського дня бібліотек відбувся День відкритих дверей «Бібліотека – світ нових можливостей» під гаслом «Бібліотека: година змін - година дій», яку відвідали студенти 1 курсу Придунайської філії МАУП.
Студенти ознайомилися з тематичними книжковими виставками в читальному залі і на абонементі, художніми експозиціями. Завідуюча Світлана Косийчук провела захоплюючу екскурсію по залах бібліотеки, підготувала пізнавальний матеріал про історію бібліотек, про перші бібліотеки в Україні, сучасні бібліотеки світу, використавши відео презентацію «Цікаві факти з бібліотечної історії», «Найнезвичайніші бібліотеки світу». Студенти познайомилися з бібліотечним фондом, довідково-інформаційними виданнями, а також краєзнавчою картотекою, оскільки студенти постійно звертаються за матеріалами з історії, літератури та мистецтва рідного краю, а також з питань екологічних проблем Придунав'я.
Бібліотекарі провели огляд виставки-експозиції «Місто моєї долі – Ізмаїл», присвяченої Дню міста. Студенти взяли участь в захоплюючому квесте, користуючись художньою, публіцистичною і краєзнавчою літературою, дослідницькими матеріалами з історії нашого краю. У виконанні бібліотекарів і студентів звучали поетичні рядки бессарабського кобзаря Михайла Василюка, Сергія Левіна, Євгенія Маслова, Таміли Кибкало, Оксани Картельян, Марини Копаної та молодих авторів. Особливий інтерес у студентів викликала книжкова виставка «І. П. Котляревський - корифей української літератури», присвячена 250-річчю класика нової української літератури, – автора по-справжньому національних творів – «Енеїди» і «Наталки-Полтавки», поява яких ознаменувала собою початок нової епохи в історії нашої культури.
Студенти з гумором оцінювали свої читацькі інтереси й інтелектуальні ресурси, пройшовши тест «Якій ти читач?» Бібліотекар читального залу Галина Цибирня провела для студентів огляд виставки-реклами «Книги, що знають усе» (енциклопедії, довідники, словники), а також цікавий і захоплюючий бібліотечний практикум «Всесвіт в алфавітному порядку», ознайомила з правилами оформлення бібліографічного списку до реферату, курсової роботи; розповіла про самостійну роботу з навчальною і довідковою літературою, каталогами бібліотеки, інтернет-ресурсами. Кожен студент мав можливість оформити абонемент, вибрати навчальну і художню літературу.
Студенти висловили вдячність співробітникам бібліотеки за їх ентузіазм і бажання не лише поділитися інформацією, але й зробити це в такій захоплюючій формі.

ua ru en