Електронна бібліотека

   Цей розділ сайту є віртуальним приміщенням бібліотеки. На підставі Закону України "Про авторські права і суміжні права" (Відомості Верховної Ради (ВВР), 1994, N 13, ст.64) збереження на жорсткому диску після ознайомлення або інший спосіб використання творів, розміщених у даній бібліотеці, категорично заборонений. Бібліотека попереджає, що копіюючи або зберігаючи їх, Ви приймаєте на себе усю відповідальність відповідно до діючого міжнародного і національного законодавства. Всі авторські права на усі файли зберігаються за правовласником. Будь-яке комерційне й інше використання, крім попереднього ознайомлення, заборонено. Читач несе повну відповідальність за порушення авторських прав. Читач не має права тиражувати, поширювати літературні твори в будь-якому виді.

   Публікація творів не переслідує ніякої комерційної вигоди. Бібліотека діє винятково з метою надання літературних творів для освіти, духовного розвитку читачів, а також з метою реклами авторів і їхніх добутків. Всі авторські права зберігаються за правовласником. 

  НАВЧАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ

Міжнародний бібліотечно-інформаційний центр ім. Ярослава Мудрого (МБІЦ) Міжрегіональної Академії управління персоналом : навчальні та методичні матеріали

Міжрегіональна Академія управління персоналом : методичні матеріали та підручники

Загальна теорія держави і права (Право. Правознавство. Галузі права)

Правознавство

Менеджмент. Управління персоналом

Менеджмент організацій

ua ru en