Всесвітній день без тютюну

Всесвітній день без тютюну відзначають щороку 31 травня. Ця дата встановлена Всесвітньою організацією охорони здоров’я у 1988 році.

Придунайська філія провадить активну роботу по формуванню у студентів навичок здорового способу життя. Проблема паління має соціальне підґрунтя, тому антитютюнова акція студентів І курсу Придунайської філії та ІV курсу ДФМРТ ДУІТ (запрошені учасники зборів) мала на меті спрямований вплив на суспільну свідомість молоді. Були проаналізовані особливості боротьби з палінням в Україні та світі, основні заходи світової практики із протидії тютюнопалінню.

Зустріч молоді в Придунайській філії пройшла в атмосфері невимушеності та активної взаємодії та включала такі ключові елементи: тренінг «Життя без сигарет», обговорення найбільш ефективних оздоровчих рекомендацій «Як вберегти себе від паління», ігровий пошук індивідуальних прийомів боротьби із нікотиновою залежністю тощо.

Всесвітній день без тютюну – це чудовий привід ще раз звернути увагу молоді на проблему паління та продовжувати формування в студентському середовищі неприйняття цієї шкідливої звички, усвідомлення її як масштабної соціальної проблеми.

ua ru en