У Придунайській філії завершуються державні іспити та захист магістерських робіт

Випускники МАУП склали державні іспити!..

У Придунайській філії завершуються державні іспити та захист магістерських робіт з таких спеціальностей: право, менеджмент, економіка, облік і оподаткування, маркетинг, управління персоналом та економіка праці за освітнім рівнями бакалавр та магістр.

Як зазначила заступник директора філії з навчально-методичної роботи доцент Ліганенко І.В., студенти показали відповідний рівень професійної підготовки та налаштованості на виконання професійних функцій.

Голови екзамеційних комісій: кандидат економічних наук, доцент Захарченко О.В.; професор, доктор юридичних наук Андрейченко С.С. та заступник голови кандидат юридичних наук, доцент Федосеєв П.М.; доцент, кандидат психологічних наук Кічук А.В. оцінювали відповіді студентів, надавали слушні поради та рекомендації майбутнім фахівцям.

Яскраві відповіді лунали в студентських аудиторіях, більша кількість випускників бакалаврату планує продовжити навчання в магістратурі.

«Кожен випускник – це яскрава особистість, за якою майбутнє нашого регіону та країни. Ми пишаємося нашими випускниками», - висловила своє враження від відповідей студентів – випускників директор філії професор Гуменникова Т.Р.

ua ru en