Теорія і практика військово-морської психології

       В Придунайській філії 8 листопада відбулася міжвузівська студентська науково-практична конференція «Теорія і практика військово-морської психології». В роботі конференції взяли участь слухачі Ізмаїльського державного гуманітарного університету, Ізмаїльського інституту водного транспорту, Дунайського факультету морського та річкового транспорту ДУІТ, Ізмаїльського військово-морського ліцею. Гостями зборів погодились виступити безпосередні учасники збройного конфлікту на Сході України: Пухкан Віктор Михайлович сержант Збройних сил України та Гуляницький Артем Артурович, майор Ізмаїльського прикордонного загону Державної прикордонної служби України.
      Учасники заходу обговорювали актуальні питання військово-морської психології, які викликали глибоку зацікавленість та щирий емоційний відгук учасників і гостей конференції. Проведення сьогодні міжвузівської студентської конференції з проблем сучасної військово-морської психології однозначно сприятиме зміцненню наукових і творчих зв'язків між цивільними та військовими психологами, представниками студентської та наукової спільноти нашого міста. Хотілося б відзначити, що спільна робота на конференції студентів, курсантів, військових і цивільних психологів, науковців і фахівців високого рівня – явище вельми рідкісне, але вкрай необхідне для вирішення теоретичних і прикладних завдань військово-морської психології.
      Основою робочої групи виступили: доктор педагогічних наук, професор, директор Придунайської філії ПрАТ «ВНЗ «МАУП» Гуменникова Т.Р., к.і.н., т.в.о. декана Дунайського факультету морського та річкового транспорту ДУІТ Дорошева А.О., к.п.н., декан факультету права та лінгвістики ІІВТ Котляр Л.І., директор Ізмаїльського військово-морського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Стогнієнко Н.В., 
  З докладами виступили студенти:
- Пухкан В.В. «Психологічна поведінка людини в умовах бойових дій»
- Хаджиоглов М.В. «Поведінка військо службовців під час військових дій».
- Голобородько Л.Д. «Розвиток особистості у військовій діяльності».
- Клименко Ю.В., Максимова А.С. «Рекомендации военного психолога»
- Смирнов А.С. «Підготовка до психологічної допомоги екіпажу у екстремальних ситуаціях»
- Пенова М.П. «Міжособистісні відношення в українській армії»
- Гребіник Т.Н. «Особливості прояву темпераменту і характеру військо службовців у навчально-виховному процесі»
- Максимова А.С. «О Донбасском синдроме с позиции психолога»
- Євко Е.В. «Особливості прояву посттравматичних стресових порушень у військо службовців»
- Фурніка Є.В. «Посттравматичний стресовий розлад як явище повоєнного часу»
- Денісова Я.В. «Роль і функції військового психолога»
         Підсумком конференції стало проведення квест-завдання «Якими якостями повинен володіти військовий психолог».
Склад робочої групи та гості заходу отримали почесні грамоти, студентам-доповідачами були вручені сертифікати учасника.

ua ru en