Умови доступності закладу для осіб з особливими потребами

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб

 з особливими освітніми проблемами

         В  Придунайській філії  МАУП створені сприятливі умови для навчання студентів  з особливими освітніми потребами, у тому числі й студентів з інвалідністю, забезпечення їх безперешкодним доступом до всіх приміщень  в будівлі, а саме: у наявності пандус; будівлі закладу, де перебувають  студенти, об’єднані зручними переходами; східці для організації безпечного переміщення студентів  обладнані поручнями; виконано капітальний ремонт туалетів; виконано поточний ремонт аудиторій, спортивної зали  та бібліотеки філії.

Висновок щодо доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення будівлі та нежитлових приміщень, в яких здійснює свою діяльність Придунайська філія ПрАТ "ВНЗ "МАУП"

      Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення. Світло на робочі місця падає ліворуч. При оздоблені навчальних приміщень враховано такі вимоги: стіни світлих тонів; меблі, парти – кольору натурального дерева; класні дошки темно-зеленого кольору, стелі, двері, віконні рами – білі. Розташування меблів і обладнання, декоративних рослин сприяє максимальному використанню денного світла і рівномірному освітленню приміщень.

       З вересня  по травень   у приміщеннях рівень освітлення підвищується за допомогою     штучного освітлення – люмінесцентних ламп. У закладі дотримується повітряно – тепловий режим. Приміщення  обладнані системами центрального опалення та вентиляції, що забезпечують сприятливі мікрокліматичні умови внутрішнього середовища. Чистота повітря у закладі забезпечується регулярністю вологого прибирання, використанням всіх видів провітрювання (наскрізне, кутове, однобічне).

          Територія навколо будівлі  підтримуються в належному стані, є міні-парк, лавки для відпочинку для студентів та викладачів.

             Територія, будівлі, приміщення належно художньо-естетично оформлені.

             Заклад повністю забезпечений необхідними навчальними площами.

 

Чекаємо Вас у нашому навчальному закладі вищої освіти та зробимо все, щоб Вам було комфортно та продуктивно навчатись у нас!

ua ru en