Мовою освітнього процесу у Придунайській фліші МАУП  є  державна

      «Відповідно до Конституції, Закону України «Про освіту» мовою освітнього процесу в закладах освіти є державна мова». Про це  наголошується в листі Міністра освіти й науки України Лілії Гриневич, надісланому 1 лютого  2018 року обласним департаментам освіти та закладам освіти всіх рівнів.

     Міністр відзначає, що законодавство передбачає використання працівниками в робочий час української мови в закладах освіти всіх рівнів – від дитсадків до університетів, включно з закладами позашкільної освіти. Це стосується не лише уроків, лекцій чи семінарів, але й навчальних матеріалів, різноманітних заходів і взагалі «спілкування педагогічних, науково-педагогічних та інших працівників зі здобувачами освіти в рамках навчального процесу».

     Міністр нагадує, що, відповідно до освітньої програми, заклади освіти можуть викладати частину предметів англійською чи іншими офіційними мовами ЄС, а розробляти освітні програми за новим законом мають самі заклади освіти.

      Освітяни філії та студентський актив  популяризують українську мову в  студентському  середовищі. Це  важливе завдання в багатонаціональному  російськомовному  регіоні, яким є Одеська область.

    Це створення  в  нашому закладі вищої освіти  відповідних умов для того, щоб  населення зрозуміло – Ви живете в Україні, знання мови – це Ваша кар’єра, це Ваша репутація, це Ваш  успішний  професійний  шлях!

Кожен  повинен пам’ятати, що Україна починається з тебе!