ВОЛОНТЕРСТВО В ПРОБАЦІЇ

 
Пробація – це система наглядових та соціально-виховних заходів, які застосовуються за рішенням суду до засуджених, виконання певних видів покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинуваченого.
У цій діяльності важливу роль відіграє волонтерство, яке ґрунтується на добровільності, співчутті, солідарності з потребами та ідеями інших, а також – глибокій повазі до всіх людей.
Волонтери пробації – це мережа небайдужих. Надихає те, що до цієї складної роботи, яку пропускаєш через власне серце, за покликом власної душі приєднуються студенти Придунайської філії ПрАТ "ВНЗ "МАУП", вносячи крапельку і своїх зусиль до змін на краще тих, хто оступився і вступив у конфлікт із законом.
Волонтерами пробації вже стали Марія Ніколаєва, Вікторія Давидова. Готуються до цієї діяльності, проходять навчання Діна Думбрава, Галина Чепой, Анастасія Вітенко, Анастасія Баранюк. Вони усвідомлюють, який складний і водночас потрібний суспільству шлях обирають, допомагаючи вийти із складних життєвих обставин, вмотивувати людину змінюватись на краще, жити повним і активним життям. Знаменно те, що таким чином здобувачі вищої освіти також готуються стати хорошими фахівцями за майбутньою професією правознавців, психологів.
 
Валентина Щокіна, викладач кафедри права філії 
 
 
 
 
 
 
 
ua ru en